Skocz do zawartości
bartoszek124a

Problem z zalogowaniem się na konto Google po formacie smartfona

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z zalogowaniem się na konto Google w telefonie Motorola XT1068. Telefon jest po formacie. Początkowo pamiętałem nazwę użytkownika. Z czasem przypomniałem sobie i hasło. Na komputerze bez problemu mogę się zalogować - a telefon  robi jakieś grymasy. Hasło które komputer przyjmuje telefon nie akceptuje (a jest takie samo). Na jednym z punktów przypomnienia hasła jest opcja "Uzyskaj kod bezpieczeństwa na jednym ze swoich urządzeń -> otwórz aplikację Ustawienia, a potem (...) na urządzeniu Motorola Moto G (2nd Gen)". Kodu nie uzyskam bo blokuje mi ten ekran pierwszej konfiguracji - nijak to obejść by wejść w ustawienia by ten kod uzyskać. Inna metoda by zweryfikować konto za pomocą pomocniczego adresu e-mail i przysłanego kodu też nie działa...
    Jednym słowem coś jest zablokowane w telefonie a ja nie mogę nigdzie wejść tylko i wyłącznie w ten ekran powitalny :/
    Proszę o pomoc - wszelkie dane konieczne do pomocy podam w godzinach wieczornych :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam wielki problem z logowaniem do google po formacie telefonu. Jest przypisane konto ale nie moje tel nie jest nowy i nie znam hasla. Jak moge to obejść 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

udaj się z dowodem zakupu fona do serwisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi