Skocz do zawartości
Piotr Lenart

Samoczynne zamykanie się aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Telefon mate 9 wersja  L29C432B194. 

Resetuje,  wyłącza  mi aplikacje Facebook mesangera allegro Google Chrome

Od jakiś dwóch miesięcy co kilkanaście minut zamyka te aplikacje do pulpitu i jest to bardzo irytujące coś komuś pisze i zamknie mi aplikacje do pulpitu kilka razy i trzeba pisać/szukać od nowa. 

Robiłem hard reset oczywiście opcje oszczędzania bateria są wyłączone,  zamykania aplikacji tez, oraz zaznaczone że mają nie być zamykane. 

Pamięci ram 1.6gb do 1.82 g cały czas. 

Edytowane przez Pawlo421
    Doprecyzowałem nazwe tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj wejść w Bateria->prawy górny róg-Ustawienia i wyłączyć suwak przy Zamykaj energochłonne aplikacje (Automatycznie zamykanie aplikacji działających w tle i zużywających dużo energii) u mnie po tym zabiegu przestały apki wyłączać się do pulpitu :-) 

Spoiler

Screenshot_20171108-004730.thumb.png.30d9a5876e54ed8c2afca567b4b6d20a.png

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daxtnk

o super nawet mi to pomogło:D ale mam jeszcze jeden nie rozwiązany problem wiadomości sms mając podłączone słuchawki Bluetooth (samsung lvl pro i teraz samsung flex u) dochodzą ale nie słychać całego dzwonka sms tylko pykniecie i sms odrazu leci do skrzynki odbiorczej nie widzę go nawet jak spuszczę belkę powiadomień w dół jest tylko pokazana cyfra na ikonie wiadomości czasem nawet tego nie zobacze ze ktoś napisał sms. również bez słuchawek często sms słyszę ze przychodzi i znika pomaga na jakieś kilka dni jak wyczyszczę pamięć podręczona aplikacji sms ale zaraz znowu to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi