Skocz do zawartości
warrkocz

podmiana karty wewnątrzenej z zewnątrzną

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze tylko przetłumacz dla innych. (ja się boję, że coś spiep....)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FishBB

przepraszam że odświeze. No właśnie pamięci w i9003 jest w sumie 4GB, podzielonych na kilka partycji : 1.87 internal phone memory + 72 MB Personal data. Oraz 1.52 internal SD

Powiedzcie mi do czego one są? Gdzie pamięć na aplikacje a gdzie na dane itp. ? Co da zmiana Internal SD na External SD według tej modyfikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colt83

kolejnym pytaniem jest czy warto... ja osobiście wole instalować w pamięci telefonu, jest jej sporo i wystarczająco na wszytkie potrzeby. a jest szybsza. na sd trzymam backup muzykę zdjęcia filmy i wszystko działa pięknie.

Jedynie asphalt6 nam na sd

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Internal SD/Nośnik USB, czy jeszcze kilka nazw ma, to jak sama nazwa wskazuje wskazuje, taka wbudowana karta SD. W naszym telefonie to jest bez znaczenia, ale w lepszych urządzeniach to 32 lub 64 GB ma i wtedy jest moc :cool:

Personal Data -> mogę się mylić, ale to są zapisy ustawień telefonu, ew. smsy i takie tam. Ale ręki sobie uciąć nie dam :E

Internal Phone Memory -> to jest pamięć, na której możesz instalować aplikacje. W naszym telefonie jest według mnie dużo, bo niemalże 2 GB, a np. w ZTE Blade, który miałem, to tylko 150 MB. Dla przykładu ja mam 392 MB zajęte.

I niby w Internal SD jest mało tego, 1,5 GB to był trochę zawód dla mnie, ale to bardzo sprytne posunięcie producenta: Internal SD 1,52 GB + Internal Phone Memory 1,87 GB + dodatkowe partycje systemowe = około 3,5 GB, czyli po zaokrągleniu 4 GB. :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi