Skocz do zawartości
koxu

karta 10 klasy do spicy

Rekomendowane odpowiedzi

koxu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem ze najlepsze karty class 10 robi a-data, spica na pewno nie obsłuży prędkości jakie dają karty class 10, ale z drugiej strony niewarto ładować się w wolniejsze. Jak zmienisz tel będziesz miał dobra kartę :), ze swojej strony powiem cię ze też mam kartę po starym tel. I5700 8GB Class 8 ale szybko okazało się ze te 8GB to pestka i przydało by się więcej.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koxu
    Słyszałem ze najlepsze karty class 10 robi a-data, spica na pewno nie obsłuży prędkości jakie dają karty class 10, ale z drugiej strony niewarto ładować się w wolniejsze. Jak zmienisz tel będziesz miał dobra kartę :), ze swojej strony powiem cię ze też mam kartę po starym tel. I5700 8GB Class 8 ale szybko okazało się ze te 8GB to pestka i przydało by się więcej.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

nie obsluzy predkosci czyli..mozesz rozwinac ta wypowiedz?

no ale sadze, ze mi by 8gb starczylo..1gb muzy,1gb apki swap all 2sd i kilka filmow avi. to by stylko..wymieniam tez telefon(chyba) na samsung ace jak bede mial kase i karta zostanie ta sama...mowiac o tych adata to one najtansze sa z tych wszystkich ale slyszalem,ze sa calkiem niezle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to iz czytnik wbudowany w urzadzenie nie ma mozliwosci fizycznych ( chodzi tu o czytnik oraz wewnetrzna magistrale urzadzenia I jej przepustowosc ) rozwiniecia transferow class10.

Podsumowujac karta bedzie dzialac ale przyspieszenie nie zauwazysz co najwyzej czas dostepu moze byc mniejszy.

Sent from my BlackBerry 9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koxu
    Chodzi o to iz czytnik wbudowany w urzadzenie nie ma mozliwosci fizycznych ( chodzi tu o czytnik oraz wewnetrzna magistrale urzadzenia I jej przepustowosc ) rozwiniecia transferow class10.

Podsumowujac karta bedzie dzialac ale przyspieszenie nie zauwazysz co najwyzej czas dostepu moze byc mniejszy.

Sent from my BlackBerry 9000 using Tapatalk

Jak to roznicy nie odczuje jak w tej chwili mam class 2 lub 4 ..nie bedzie to szybciej dzalac ze swap i all 2sd ?

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

---------- Post dołączono o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

jak sadzicie wziasc ta karte?

microSDHC 8 GB Class 10 + SDHC Adapter (AUSDH8GCL10-RA1) w Morele.net

akurat bym sobie tramwajem podjechal...xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koxu

Odswierzam,....nikt sie nie zna na kartach?

Wyryte na Spicy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kup sobie albo adata albo kingston. Korzystam z kilku kart tych firm, czy to w telefonie, czy aparacie i nie ma problemu. Różnicę pewnie odczujesz po kupnie tej karty, ale nie spodziewaj się cudów bo karta nie zamienia podzespołów telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koxu

ta co napisalem kilka postow wyzej za 48 zl moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to przecież Twoja decyzja. Ma 8gb i class 10? Taka chcesz to kupuj. Wsadzasz w telefon i działa.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edass

Witam.

Trochę za późno ale dawno tu nie zaglądałem...

Miałem w i5700 kartę hmmm... Nokia 8GB Class 4 i po zmianie na Samsunga 16GB Class 10 nie zauważyłem żadnej zmiany poza większą pojemnością.

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi