Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

roswell89

Jaka oferta- 4GB LTE, nielimitowane SMS, min. 8h rozmów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

13.12.2017 kończy mi się umowa 12mc z Lajt Mobile  (nielimitowane rozmowy, sms, internet 10GB LTE).  Pierwsze 10mc po 10 zł, ostatnie 2 po 36,99

Z oferty  jestem bardzo zadowolony, do działań nie mam żadnych zatrzeżeń. Jednak może teraz jest coś korzystniejszego.

Może to być karta lub abonament. 
    Potrzebne mi:
    - rozmowy na tel. komórkowe min. 8h/miesiąc,  na tel. stacjonarne niekoniecznie
    - darmowe SMSy  (MMSów nie używam)
    - min. 4 GB Internetu LTE

Co aktualnie wypada najkorzystniej?
    Ogromne dzięki za pomoc.
    Damian 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warmik

Skoro jesteś zadowolony to zostaw to co masz, nie warto dla kilku złotych psuć sobie humoru.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matisi

@roswell89 Jeżeli jesteś zadowolony z usług Lajt Mobile i nie przeszkadza ci abonament, to przedłuż z nimi umowę (oczywiście na czas nieokreślony) np. oferta za 19,99 zł (rozmowy, SMSy, MMSy i 4 GB internetu) lub 24,99 zł (rozmowy, SMSy, MMSy i 10 GB internetu). Jedynym minusem jest to, że jeżeli będziesz korzystać z roamingu UE, to opłata będzie o 20 zł wyższa w danym okresie rozliczeniowym (tzw. bonus krajowy).

Regulamin oferty (oraz bonusu krajowego): https://lajtmobile.pl/upload/upload/Komorka_bez_limitu_01.09.2017.pdf

Może być też ich oferta na kartę za 19,99 zł (rozmowy, SMSy, MMSy i 10 GB), ale ta oferta już nie ma Roam Like At Home.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi