Skocz do zawartości
Glutek

Po mocnym zamknięciu klapki z etui telefon wyłączył się i nie chce się włączyć. Co może być problemem?

Rekomendowane odpowiedzi

Glutek

Witam. Posiadam G3 juz od prawie 3 lat i nigdy nie mialem z nim problemu. Raz tylko ze swojej winy rozwalilem sobie ekran, ktory wymienilem (sama szybke bez wyswietlacza "rozklejany"). Dzis mialem takie dziwne zdazenie otorz od poczatku posiadam etui Quick Circle i wiadomo ze czasami strzelam sobie klapka etui o ekran telefonu. Dzis jadac autobusem wyslalem sobie sms i wlasnie tak mocniej strzelilem klapka po czym normalnie sie zachowywalem nie zdajac sobie sprawy ze telefon jest wylaczony. Po paru minutach zauwazylem ze telefon padl. Oczywiscie probowalem wyjmowac baterie jednak bezskutecznie. 

Czy jest taka opcja ze po tym jak ten czlowiek mi tam grzebal w telefonie (3-4 miesiace temu) jakas tasma mogla byc zle zalozona i po takim mocniejszym klapnieciu sie obluzowala, albo co gorsza ze po takim czyms padla mi plyta glowna ? dodam ze takie strzelanki klapka to byla codziennosc. Prosze o jakies rady, moze komus juz sie cos takiego przytrafilo. Za kazde info dziekuje. 

Edytowane przez Lysolus
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miklo

A jesteś pewien, że bateria jest naładowana? Takie objawy mogą być, przy kiepskiej baterii. Miałem tak z innymi telefonami. W pewnym momencie potrafił się wyłączyć przy stanie baterii 40%. Wsadź go na ładowarkę i zobacz, czy zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glutek

Baterie wymieniam co rok i oczywiscie ze probowalem go podlaczac do ladowarki. Niestety 0 reacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi