Skocz do zawartości
Lord Dagoth

Debrandowanie Samsung Note8. Poradnik jak wgrać czysty polski rom XEO

Rekomendowane odpowiedzi

No i doszedł kolejny problem. Robię wszystko tak jak w instrukcji. Przypominam, że chce przejść z KTO na XEO. Żeby zaoszczędzić czas, tak, jest to przejście z wersji koreańskie na europejską. I mimo, że CSC jest koreańskie, to sprzęt jest na Exynosie.

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No i doszedł kolejny problem. Robię wszystko tak jak w instrukcji. Przypominam, że chce przejść z KTO na XEO. Żeby zaoszczędzić czas, tak, jest to przejście z wersji koreańskie na europejską. I mimo, że CSC jest koreańskie, to sprzęt jest na Exynosie.

5abe5d6243aff_Beztytuu.thumb.jpg.0c27bffd8f7e4419b60e2c07c010bc83.jpg

SPRÓBUJ WERSJĄ 3.13.1

Wysłane z Tapatala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    18 godzin temu, KAMIKAADZE napisał:

SPRÓBUJ WERSJĄ 3.13.1

No właśnie to jest robione wersją 3.13.1

Jeszcze jedna rzecz jeśli chodzi o tego faila. W download mode w tel pokazuje mi "SECURE CHECK FAIL : (PIT)"

Edytowane przez WhiteBoy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od ponad miesiąca mam Note 8 z dual sim. Wraz z czytaniem informacji, na temat tego telefonu, dowiedziałem się, że może być on zdalnie zablokowany przez operatora, w razie nie płacenia opłat ratalnych. Ten telefon kupiłem od gostka, który wziął go na raty w Plusie. I mimo jego zapewnień, jakoś mam pewne obawy, czy nie wywinie mi jakiegoś numeru.

I teraz pytanie. Czy wgranie systemu, który jest opisywany w pierwszym poście uniemożliwi tą blokadę? Czy nie będzie mieć na to wpływu? Zdaję sobie sprawę, że straciłby gwarancję, ale coś za coś. A więc? Polecacie, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Od ponad miesiąca mam Note 8 z dual sim. Wraz z czytaniem informacji, na temat tego telefonu, dowiedziałem się, że może być on zdalnie zablokowany przez operatora, w razie nie płacenia opłat ratalnych. Ten telefon kupiłem od gostka, który wziął go na raty w Plusie. I mimo jego zapewnień, jakoś mam pewne obawy, czy nie wywinie mi jakiegoś numeru.
    I teraz pytanie. Czy wgranie systemu, który jest opisywany w pierwszym poście uniemożliwi tą blokadę? Czy nie będzie mieć na to wpływu? Zdaję sobie sprawę, że straciłby gwarancję, ale coś za coś. A więc? Polecacie, czy nie?
    Nic nie da. Jedynie wymiana płyty głównej, a co z tym idzie to zmiana numeru IMEI.
    Jak gostek przestanie płacić to pierwszy się o tym dowiesz.

Wysłane z Tapatala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    44 minuty temu, KAMIKAADZE napisał:

Nic nie da. Jedynie wymiana płyty głównej, a co z tym idzie to zmiana numeru IMEI.
    Jak gostek przestanie płacić to pierwszy się o tym dowiesz.

Wysłane z Tapatala.

Jesteś tego pewien. Plus wrzucił do systemu, jakiś program, który w momencie, gdy go zainicjują blokuje telefon. Czy jest możliwe, że jest on tak głęboko zagrzebany, iż wykasowanie całego systemu i potem wgranie czystego i nieskażonego żadnym dodatkiem od operatora, nic nie da?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plus czy inny operator nie wrzucil tajemniczej apki do blokowania sprawa prosta jak cos nie gra ti blokuja imei i po temacie Ty modl sie zeby koles placil raty za fona i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

Jest na to rozwiązanie .... musisz jak najszybciej sprzedać telefon i kupić z wolnego wybiegu a nie od operatora. Wtedy możesz spać spać spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno też gdzieś mówili że za granicą można go używać...

Wysłane z Tapatala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem ze zbrandowaniem tego telefonu. Wszystko robię jak w instrukcji i w momencie gdy wciskam START w Odinie, cały proces niby rusza, ale stoi na opcji Set Partition... Wie ktoś może w czym może być problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi