Skocz do zawartości
Kris90

Jaki telefon po s7 edge ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kris90

Witam, 

posiadam aktualnie s7 edge, mam możliwość wziąć telefon w abonamencie w dobrej ofercie i zastanawiam się co mogłoby zaspokoić moje oczekiwania bo tak udanym zakupie jak wspomniany samsung. Gdybym nie miał możliwości wymiany nawet nie zastanawiałbym się bo telefon spełnia moje oczekiwania 100 %. Lubie jednak nowości i jak jest okazja to trzeba korzystać :) Głownie zależy mi na dobrej baterii, aparacie i oczywiście sprawnym szybkim systemie. Moje typy to S8 +, Note  8 oraz huawei mate 10 pro.  Jeśli chodzi o powyższe modele samsunga to przeszkadza mi trochę ich wielkość i nieporęczność, natomiast wersja S8 bez plusa odpada ze względu na baterię. Wszystkie telefony obmacane i powiem szczerze że zgłupiałem. Wiem, że huawei dopiero będzie dostępny jakoś na dniach ale ciekawy jestem waszych opinii, może ktoś z Was stoi przed podobnym wyborem? 

Z góry dziękuje za wszelkie opinie i pomocne komentarze.

Edytowane przez Kris90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glover

Czytnik odcisków palców na tylnej ściance telefonu, dla mnie, to ogromna wada. Dlatego czekam na następne wydanie Note, z nadzieją na to, że czujnik wróci na swoje miejsce.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pepes

Poczekaj na s9 , albo s10 .  Nie ma sensu zmiana według mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris90

Nie przewidywałem zmiany, ale szkoda z okazji nie skorzystać. Powyższe telefony oraz inne dostępne wraz z abonamentem mam dużo taniej aniżeli same telefony stacjonarnie w sklepie można byłoby nabyć. Miałem właśnie zamiar poczekać do marca kwietnia i wtedy ewentualnie coś wybrać, ale grzech nie skorzystać ;) Sprzedając swojego s7 edga pokryje sobie praktycznie wszystkie koszty, więc można powiedzieć, że darmowa wymiana. Dlatego diabełek kusi :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glover

W takiej sytuacji stawiam Note.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris90

Początkowo właśnie celowałem w niego. Jednak po kontakcie fizycznym i dłuższej zabawie obawiam się tylko  gabarytów w codziennym użytkowaniu, no i jak się okazało bateria nie jest tak wytrwała, jakby użytkownicy tego oczekiwali. Na rysiku mi nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glover

Na S7E przesiadłem się z Xperii Z - tak, z pierwszej Z. Różnica wielkości mocno zaskakiwała, ale przyzwyczaiłem się. Przy normalnym użytkowaniu żaden akumulator nie wytrwa dłużej niż dobę bez ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Up&

A jakie to "normalne uzytkowanie" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glover

Przeglądanie Internetu, fejsbuki i inne twittery, rozmowy telefoniczne, sms-y, gry etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi