Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
amigo23

Aktualizacje oprogramowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

No cóż, może nie u wszystkich to działa, ale warto spróbować, bo z drugiej strony wiele osób potwierdziło wpływ SIMki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślicie, że dostaniemy aktualkę do Androida 8.1 i EMUI 8.1? Bo o 9 to raczej możemy zapomnieć, no nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Może. Ale 8.1 tak naprawdę niewiele się różni od 8.0. Miałem porównanie dwóch telefonów: z EMUI 8.1 i 8.0.

Dodano pojedynczy pasek do nawigacji gestami i asystenta HiTouch. Według mnie - zmiany, o które nie warto kruszyć kopię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fussil

Cześć,

spotkałem się dziś z dziwnym problemem w pracy, podczas aktualizowania urządzeń podczas aktualizacji natknąłem na problem który nie daje mi zasnąć. Do rzeczy na jednym telefonie jest EMUI 5 a na drugim EMUI 8. Według urządzenia obydwa mają zainstalowane najnowsze aktualizacje.  Model ten sam, kod kreskowy ten sam, wszystko to samo zapewne nawet pochodzą z tego samego źródła. Co może być przyczyną? 

Jeszcze takie troche offtop
    Jak huawei wpad na pomysł że EMUI 5 ma dużo bardziej czytelne ustawienia (ładniejsze - ale to kwestia gustu) od EMUI 8? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

O jakim modelu mówisz? Możesz podać nazwę kodową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jeżeli nie dostaniemy 8.1 do końca roku to nie dostaniemy go już wcale. 2 lata z aktualizacjami to jak na huawei i tak długo, więc pewnie większe aktualizacje skończą się wraz z obecnym rokiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    W dniu 7.11.2018 o 23:15, Fussil napisał:

spotkałem się dziś z dziwnym problemem w pracy, podczas aktualizowania urządzeń podczas aktualizacji natknąłem na problem który nie daje mi zasnąć. Do rzeczy na jednym telefonie jest EMUI 5 a na drugim EMUI 8. Według urządzenia obydwa mają zainstalowane najnowsze aktualizacje.  Model ten sam, kod kreskowy ten sam, wszystko to samo zapewne nawet pochodzą z tego samego źródła. Co może być przyczyną? 

Jeszcze takie troche offtop
    Jak huawei wpad na pomysł że EMUI 5 ma dużo bardziej czytelne ustawienia (ładniejsze - ale to kwestia gustu) od EMUI 8? 

Nie do wszystkich przychodzą aktualizacje w tym samym terminie. Są one przydzielone stopniowo, po numerach IMEI.

13 godzin temu, Domino926 napisał:

Moim zdaniem jeżeli nie dostaniemy 8.1 do końca roku to nie dostaniemy go już wcale. 2 lata z aktualizacjami to jak na huawei i tak długo, więc pewnie większe aktualizacje skończą się wraz z obecnym rokiem. 

P8 Lite i P9 Lite dostawały poprakwi zabezpieczeń jeszcze grubo ponad dwa lata (ten pierwszy dobił prawie do trzeciego roku, gdy wsparcie się skończyło).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi