Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
karmaNiceps

Lenovo k5 zawieszenie przy przywracaniu ustawień fabrycznych

Rekomendowane odpowiedzi

Po uruchomieniu przywracania ustawień fabrycznych wszystko Działało jak powinno ale potem zawiesiło się na logo Androida i podpisie usuwanie...  animacja była cały czas ale po 3 godzinach zaczęło mnie to niepokoić sprawdziłem na kilku forach i znalazłem na jakimś zagranicznym forum że najprawdopodobniej wszystko jest gotowe wystarczy wyjąć baterie i włączyć telefon po tej operacji nadal było logo android i usuwam... I teraz nie wiem co robić pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akej

Witam. W dniu wczorajszym syn postanowił przywrócić fona do ustawień fabrycznych. Wykonał je i do dnia dzisiejszego fon nie może się podnieść. Tzn jest ikona zielona androida z opisem pod spodem 'usuwam" i tak to już chodziło całą noc. Jest jakaś możliwość "dźwignięcia " telefonu ? Proszę o info czy da się go jakoś uzdrowić czy należy go wyrzucić już ? W załączeniu tak to wygląda. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Lenovo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akej

Już próbowałem wyjmować baterię, potem włączać czy wyłączać i dalej to samo. Próbowałem też hard reset i nic, nie działa. Pierwszy raz tak mam że telefon uwalony totalnie i nic nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

Czyli w recovery też wejśc nie możesz. Spróbuj wgrać na nowo czysty stockowy system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam ten sam problem ale w jaki sposób wgrać system ?? Jak na tym logo po podłączeniu do komputera nie wykrywa telefonu

IMG_20180920_081402.jpg

Edytowane przez Krystian Z

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. potrzebuję pomocy albowiem wczoraj zrobiłem hard reset na moim starym telefonie Lenovo Vibe K5. po miniętych 24 godzinach telefon dalej się nie zrobił. Co może być przyczyną? czy telefon może być popsuty? proszę o wsparcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot

@Jacob White przeniosłem Twój wątek w odpowiednie miejsce. Używaj wyszukiwarki, byłoby Ci łatwiej.

Sprawdź, może pomoże Ci ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi