Skocz do zawartości
bartekc00

[OnePlus 5T] Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane naszym telefonem

Rekomendowane odpowiedzi

bartekc00

Zapraszam do dzielenia się spostrzeżeniami nt. aparatu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabes

@Loyko i jak ten aparat,jak tam fotki wychodzą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Loyko
    [mention=416689]Loyko[/mention] i jak ten aparat,jak tam fotki wychodzą?

szczerze jeszcze nie miałem okazji zrobić, bo trochę zalatany jestem, ale spróbuję w tygodniu dać porównanie np do op3. ewentualnie później wrzucę jakieś wieczorne, bo będę miał chwilę default_smile.png

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

edit: na razie tylko z op5t, dla lekkiego zaspokojenia. ale ogólnie w aplikacjach jeszcze nie naprawili jakości.3a26c2573410a4307f502098e199c0f3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słabiutki ten aparat :( a ja jako amatorski fotograf mobilny cofnalbym się, gdybym wymienił 6S Plus na to :( ale nie daję rady z iOS 11, więc na czas do premiery dwunastki potrzeba coś innego. 

A jak z odblokowywaniem? Można ustawić palec i twarz jednocześnie? W dzień będzie łapać twarz a po ciemku linie papilarne. Możliwe czy niezbyt? Może w Oreo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Słabiutki ten aparat  a ja jako amatorski fotograf mobilny cofnalbym się, gdybym wymienił 6S Plus na to  ale nie daję rady z iOS 11, więc na czas do premiery dwunastki potrzeba coś innego. 

A jak z odblokowywaniem? Można ustawić palec i twarz jednocześnie? W dzień będzie łapać twarz a po ciemku linie papilarne. Możliwe czy niezbyt? Może w Oreo?
    Można to i to, póki co wykrywacz ani razu mnie nie zawiódł

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 minuty temu, kuba319 napisał:

Można to i to, póki co wykrywacz ani razu mnie nie zawiódł

Supcio! :) martwi mnie na prawdę aparat, ale opowiesz, jak to faktycznie jest? Zdjęcia widzę, że są ładne, ale ponoć troszkę złagodzone krawędzie przedmiotów. No i przegrywa z czymkolwiek w ciemnościach :/

gdzie najlepiej zamówić? Myślałem o USA jako student, a wysyłka przez firmę polską, by cła nie nałożyli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W na YT na temat aparatu są raczej kiepskie zdania: fajne kolory, średnia dynamika, kiepskie ogólnie w ciemności i generalnie rozmycie wszystkich krawędzi po przybliżeniu zdjęcia. Porównują go do aparatów flagowych z przed 2- 3 lat. Ktoś coś się wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Z tego co czytałem na temat zdjęć to aparat bardzo kuleje przez samą aplikację i niedopracowany  tryb hdr,  zalecają pstrykać foty w trybie hq  i czekać na aktualizację bo mają to naprawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Loyko

pierwsze zdjęcie hdr auto, drugie hq(aparat nieruchomo przy obydwu). postaram się zrobić jakieś na zewnątrz jeszcze. ogólnie nie umiem robić zdjęć i na aparacie mi tak bardzo nie zależy dlatego do niego przywiązuje najmniejsza wagę, ale robię to dla was, nie wiem czy uda się w jakiś sposób pomóc :) najlepiej dawajcie konkretne prośby i pytania. a może ktoś zechce się pobawić telefonem to mogę się spotkać w okolicach warka-warszawa-wołomin. 04a714cb110cd9a17e1ef93c6e869a36.jpgd19f6f3cb8d0da0f7c13de1930ea84d9.jpg

dodana zawartość

aa widzę, że tapatalk bardzo psuje jakość. gdzie najlepiej wrzucić zdjęcia, żeby wyglądały tak jak faktycznie wyglądają?

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, Loyko napisał:

pierwsze zdjęcie hdr auto, drugie hq(aparat nieruchomo przy obydwu). postaram się zrobić jakieś na zewnątrz jeszcze. ogólnie nie umiem robić zdjęć i na aparacie mi tak bardzo nie zależy dlatego do niego przywiązuje najmniejsza wagę, ale robię to dla was, nie wiem czy uda się w jakiś sposób pomóc :) najlepiej dawajcie konkretne prośby i pytania. a może ktoś zechce się pobawić telefonem to mogę się spotkać w okolicach warka-warszawa-wołomin.

dodana zawartość

aa widzę, że tapatalk bardzo psuje jakość. gdzie najlepiej wrzucić zdjęcia, żeby wyglądały tak jak faktycznie wyglądają?

O, fajnie że wrzucasz fotki! Faktycznie jakość nie zaskakuje. TinyPic ma klawiaturę i bardzo łatwo się wrzuca fotki z jego użyciem i chyba są pełnej rozdzielczości. Polecam też chmurę typu Dropbox bądź Google Zdjęcia (w przypadku Google Zdjęcia musisz zaznaczyć, by wrzucało pełnej rozdzielczości fotki i filmy)

Te napisy 'Tymbark' faktycznie są takie nieostre, czy to po obróbce Tatapalka? 

Jeśli chodzi o prośby, to na razie nie mam - czekam, co nam pokażesz :)

3 godziny temu, dziamot napisał:

Z tego co czytałem na temat zdjęć to aparat bardzo kuleje przez samą aplikację i niedopracowany  tryb hdr,  zalecają pstrykać foty w trybie hq  i czekać na aktualizację bo mają to naprawić

Mógłbyś podać link źródłowy do wyczytanych informacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi