Skocz do zawartości
fuckoperators

Zablokowany telefon, jak odblokować?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pożyczyłem ostatnio nieużywany od dawna LG L9 i okazało się że ma zablokowany ekran, po kilku próbach odgadnięcia znaku okazało się że można odblokować tylko kontem google lub zapasowym pinem lecz właściciel nie pamięta ani tego ani tego, chciałem odblokować go przez hard reset w bootloaderze lecz też jest zablokowany przez operatora, a debugowanie jest wyłączone i nie ma opcji go włączyć, podpowie ktoś co można z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piskorfa

To weź od właściciela dowód zakupu i idź z nim do serwisu, żeby zdjęli blokadę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybym mógł to bym to już zrobił, nie mam jak teraz pojechać 70km a tel jest mi potrzebny do pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wgranie softa? Jak to jest wzór/pin, czy czymś w tym typie zablokowane, a nie FRP, to lg upgrade powinno pomóc. Tylko trza zaznaczyć, żeby na czysto wgrało softa.

Tapatalk | Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Posiadam LG Optimus L9, który złożyłem z trzech złomów znalezionych w warsztacie. Niestety jedyna działająca płyta główna posiada założony PIN. Wykorzystałem wszystkie znane mi kombinacje klawiszy w kontekście hard resetu. I za każdym razem telefon po prostu się uruchamia i nie przechodzi w tryb resetowania. Kiedyś obiło mi się o uszy, że nie które wersje oprogramowania nie obsługują standardowych kombinacji klawiszy. Jeżeli to fakt, to właśnie trafiłem na tą wersję. 

Zawracam się z zapytaniem czy posiada ktoś z Was wiedzę na ten temat o potrafi wskazać rozwiązanie lub konkretną kombinacje klawiszy?

Dziękuję.

--

Pozdrawiam

Z poważaniem

DeepCore

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lasica

Nie zresetujesz telefonu do ustawień fabrycznych za pomocą kombinacji klawiszy. Musisz to zrobić przez recovery. Co i jak znajdziesz tutaj:

Edytowane przez lasica
Dodana treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi