Skocz do zawartości
bartekc00

[OnePlus 5T] Pierwsze wrażenia, opinie posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

bartekc00

Dzielcie się tutaj wrażeniami z użytkowania tego telefonu. Jeśli macie z nim jakieś problemy, zakładajcie nowe wątki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Loyko

pierwsze co mnie zaczęło denerwować w 5t to psuje jakość zdjęć i filmów m.in. na snapchacie i messengerze. zoomuje i ewidentnie psuje jakość.(chyba że jakoś da się to naprawić?) zdjęcia z aparatu wyglądają normalnie. jutro wam coś szerzej opiszę na jego temat, bo na razie się zapoznaję, ale prawie niczym się nie różni od op3. poza tym kupiłem op5t tylko dlatego, bo w sobotę potłukła mi się szybka w op3.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pierwsze co mnie zaczęło denerwować w 5t to psuje jakość zdjęć i filmów m.in. na snapchacie i messengerze. zoomuje i ewidentnie psuje jakość.(chyba że jakoś da się to naprawić?) zdjęcia z aparatu wyglądają normalnie. jutro wam coś szerzej opiszę na jego temat, bo na razie się zapoznaję, ale prawie niczym się nie różni od op3. poza tym kupiłem op5t tylko dlatego, bo w sobotę potłukła mi się szybka w op3.

Pisali juz o tym na forum oneplusa, wina lezy po stronie optymalizacji aplikacji a nie telefonu. Z biegiem czasu raczej beda aktualizacje naprawiajace blady.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Loyko

@kuba319 no tak myślałem, że wina aplikacji. dzięki za odpowiedź bo na forum oneplusa jeszcze nie dotarłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 minut temu, kuba319 napisał:

Pisali juz o tym na forum oneplusa, wina lezy po stronie optymalizacji aplikacji a nie telefonu. Z biegiem czasu raczej beda aktualizacje naprawiajace blady.

Dlatego czasem lepiej wstrzymać się z zakupem aby nie być BetaTesterem.

Tym nie mniej wszystkim użytkownikom życzę bezproblemowego działania.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, właśnie odebrałem wersję 8gb :) ekran bajka, zrezygnowali z klawiatury swype, jest od Google, tryb czytania świetny... To moje pierwsze spostrzeżenia... Późnej poinstaluję wszystko jak w moim one plus 3....

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W porównaniu z One Plus 3 bateria starcza na ok 1/3 więcej....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrazenie ze dotyk ma mniejsza czulosc niz moje poprzednie telefony, czasem musze poprawic i nacisnac mocniej. Moze to to wina szkła ochronnego, z tym że mam oryginalne od one plusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 minut temu, kuba319 napisał:

Mam wrazenie ze dotyk ma mniejsza czulosc niz moje poprzednie telefony, czasem musze poprawic i nacisnac mocniej. Moze to to wina szkła ochronnego, z tym że mam oryginalne od one plusa

Ciekawe spostrzeżenie. No to teraz jestem w kropce, bo usłyszałem o tym aparacie (i widziałem), o płatnościach NFC i teraz o czułości, to czy nie lepiej wziąć Es Ósemkę. Tylko ja w Stanach będę i zakup 5T ze zniżką studencką wychodzi korzystnie, chociaż to tak na prawdę różnica kilku stówek, bo za 2100 są igły S8 i na prawdę rewelacyjne fotki robi ten Samsung, ale nakładka mnie nie przekonuje i to, że w testach przegrał bardzo mocno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@kuba319

Ludzie na forum OP piszą, że też mają taki problem. Dotyk działa gorzej niż np. w OP3. Kupiłeś od nich szkło ochronne? To jest wspólny mianownik tych dwóch głosów, o których czytałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi