Skocz do zawartości
Gwozdek

Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, aptar69 napisał:

Witam, wiem że nikt raczej teraz nie wysyła poprzez mms, ale mam pytanko czy po aktualizacji z 8 na 9 w najnowszej aktualizacji 206 działa Wam wysyłanie i odbieranie wiadomości poprzez mms ? Jestem w Virgine Mobile i coś na 9 nie idą mms u mnie

Zobacz jak masz ustawieniach wiadomości, bo tam jest takie coś jak "pobieraj i wysyłaj mms-y". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, w ustawieniach wiadomości mam w - pobieraj i wysyłaj mms-y- ustawione roaming krajowy- szukam już drugi dzień przyczyny i kicha - w Oreo 8 mms-y normalnie mi wysyłało i pobierało.Nawet sprawdziłem w ustawieniach-nazwy punktu dostepu-mms i są te same podane ustawienia od Virgine Mobile- sms-y normalnie mi wysyła sieć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed
    Witam, w ustawieniach wiadomości mam w - pobieraj i wysyłaj mms-y- ustawione roaming krajowy- szukam już drugi dzień przyczyny i kicha - w Oreo 8 mms-y normalnie mi wysyłało i pobierało.Nawet sprawdziłem w ustawieniach-nazwy punktu dostepu-mms i są te same podane ustawienia od Virgine Mobile- sms-y normalnie mi wysyła sieć. 
    https://www.google.com/search?q=virgin+mobile+mms+konfiguracja&oq=virgin+mobile+&aqs=chrome.2.69i57j0j35i39j0.12547j0j7&client=ms-android-meizu&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje kol INTseed- problem rozwiązany- z sieci Virgine otzymałem nowe ustawienia po wpisaniu 9999 i wysłaniu sms-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Czy warto kupić mata 10 Pro w tym roku?.Mam propozycję kupna za 1200 zł używany w stanie idealny.Z góry dziekuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    belo76

Będzie Pan zadowolony zdecydowanie warto

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vostok
    Witam.Czy warto kupić mata 10 Pro w tym roku?.Mam propozycję kupna za 1200 zł używany w stanie idealny.Z góry dziekuję za odpowiedzi :)
    Negocjuj. Ja swojego w stanie idealnym, z czerwca, z dodatkowtmi etui i nowym zapasowym szkłem, sprzedaję znajomemu za 1k zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Widzisz Martyno, ciężko będzie ci odpowiedzieć bo nie wiemy czego oczekujesz od telefonu. Jeśli myślisz o tym jak tylko o dobrym dealu to tak. Będzie to dobry deal. Kwestia jeszcze tego czego używasz teraz... mate10p jest dobrym smartfonem. Ale jak zauważyła moja żona, która użytkuje m10p "nie widzę różnicy od Xiaomi redmi 3s"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A to nie lepiej albo YT vanced? Jest jeszcze apka YMusic z XDA. Mam. Polecam. Za jej pomocą możesz słuchać sobie samą muzę bez potrzeby ściągania całego klipu. Możesz też ściągnąć muzę jako MP3. Fajny programik.

A jak w tym ymusic z obsługą playlist z org youtube?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem. Nie używam..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi