Skocz do zawartości
Kelevra1902

OnePlus 5T - Zamówienia: zniżki, wysyłka priorytetowa, czas oczekiwania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Bardzo lubię kolor czerwony oraz telefony OnePlus.. Gdy zobaczyłem, że będzie czerwona wersja OnePlus 5T od razu pomyślałem "on musi być mój!", ale potem przeczytałem, że będzie dostępny do kupienia tylko przez chińskich producentów... Trochę mnie to załamało, ale no cóż.. 

Dziś znalazłem na GeekBuying ofertę gdzie sprzedają ten telefon w wersji czerwonej za całkiem fajną cenę.. 

Ale nigdy nie kupowałem sprzętu "z trzeciej ręki" i nie za bardzo wiem czy to do końca dobry pomysł.. 

Jakby ktoś mógł doradzić... Kupic czy lepiej poczekać aż może kiedyś będzie dostępna ta wersja do kupienia z oficjalnej strony? 

https://m.geekbuying.com/item/OnePlus-5T-6-01-Inch-6GB-64GB-Smartphone-Red-389889.html

Edytowane przez Orzoginho

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że możesz skorzystać z czyjegoś konta. Status studenta na SB potwierdzasz podając swój uczelniany email. Często gęsto te maila są skonstruowane na zasadzie "[email protected]_uczelni". Powiedz mi skąd SB będzie wiedziało czy podajesz wtedy swojego maila czy maila kolegi? Odpowiedź - nie będzie wiedziało. Jedyne co kolega musi zrobić to zalogować się na tego maila i kliknąć w link potwierdzający.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz o czyimś koncie oneplus? to szkoda zachodu, przepinania kart zabawy w przewalutowywanie kasy. Lata studiów mam już dawno za sobą więc i znajomych w tym wieku raczej nie za bardzo:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, konto oneplus masz swoje. Konto na studentbeans też możesz założyć sam na siebie. Ważne żeby do jego weryfikacji podać uczelnianego maila (swojego lub czyjegoś). Jeśli korzystasz z czyjegoś to znajomy musi się tylko na tego maila zalogować i kliknąć w link (lub dać ten link Tobie) tak żeby potwierdzić status studenta.

Tylko tyle trzeba żeby zniżka pojawiła się na Twoim koncie OP. Nikt nie musi nic za Ciebie kupować, nikomu nie musisz dawać kasy czy dostępu do swojego konta ;)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, zatem wczoraj popełniłem z kolegą błąd techniczny;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

1. Nie wiem czy Geekbuying oferuje wysyłkę omijającą cło. Jak nie to licz się z zapłatą 23% VATu.

2. Nie będziesz miał gwarancji w Europie. To spore ryzyko. Pytanie czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Orzoginho

Kup sobie lepiej OP5T ze strony producenta i do tego zamów czerwony dbrand czy coś w tym stylu. To będzie lepsze rozwiązanie, chyba że nie uznajesz półśrodków.

Przy sprzęcie za około 2000 PLN warto pomyśleć o gwarancji, która po zakupie w Chinach będzie iluzoryczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie a czy ta zniżka już po jej otrzymaniu na konto oneplus ma jakąś ważność nie wiem np tydzień. Bo nie wiem czy już sobie ją ściągać czy poczekać bo może będzie jakaś świąteczna oferta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co kojarze to chyba miesiąc jest ważna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Tak, miesiąc. Właśnie wczoraj aktywowałem swoją przez przypadek (link Students Program na stronie OnePlusa). Najbezpieczniej jest aktywować zniżkę na stronie Students Beans - tam jest ważna przez rok, a dopiero przy zakupie na stronie OnePlusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi