Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

elfuego80

samsung galaxy s4 i9515 zawiesza sie podczas uruchamiania

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z s4 wczoraj losowo ekran zamarzał, tel. uruchamiał sie i znów zwis. rom byłstockowy. Odinem robilem flash 1plikowcem i 4 plikowcem. w odinie wszystko przebieglo ok zero problemow(tu i tu). lecz tel znow uruchamia sie i zwis. Zainstalowałem recowery twrp czasem sie udało a, czasem zwisy w twrp. podczas flash czy odinem czy twrp na ekranie tel. mam tylko na czerwono 2 rzędy 
    Start (224, 1440)
    Bar (248 1440), intalacja niby przebiehhga ok sukces na koncu.
    instalowałem dwa stock rom ze stronki samsunga, 2wa 4plikowce z samifirm, oraz resurectionremix. eh instalki przechodza, ale tel i tak zawisa na ekranie samsung. kable 3 próbowałem. juz brak pomysłów, a tel milczy. prosze o pomoc Pozdrawiam.
    dodam ze kilka razy miałem zwisy w twrp- uruchomiło sie recowery i nagle zwis. w odin nigdy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem w Samsungu S4 GT-I9505. Przy wgrywaniu oprogramowania błędy na czerwono: START 224, 1440 i BAR 248, 1440 po czym komunikat PASS ale telefon nie może się uruchomić (wibruje). Pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi