Skocz do zawartości
zuchuk

Wgrywanie systemu na Kanadyjską wersję S8

Rekomendowane odpowiedzi

zuchuk

Witam serdecznie,

Mam problem odnośnie telefonu SM-G950W (jest to wersja na kanadę).  Moje pytanie brzmi czy jest możliwość wgrania oprogramowania od wersji europejskiej SM-G950F i czy będzie telefon sprawnie działał?

Mam problem ogólnie z językiem bo nie jest do końca wszystko przetłumaczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arkadiush

@zuchuk Ja miałem podobny problem co prawda z HTC kupiłem w Anglii bez języka polskiego po czym wgrałem softa europejskiego czy polskiego i wszystko było si i języki były dostępne spróbować warto  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kr!stov

Jeśli masz dowód zakupu to śmiało możesz udać się do serwisu Samsunga oczywiście jak możesz i poprosić o wgranie oficjalnego. Chyba, że chcesz sam się bawić to też możesz nie tracąc gwarancji. Dowód zakupu przyda się w razie czego. Zaniosłem gdy na początku przygody z S8 miałem kłopot z ładowaniem bezprzewodowym. Oddali telefon i wgrali czystym system Samsunga czyli xeo mimo, że nie prosiłem. Wcześniej miałem soft Orange.

Tapnięte S-ósemką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kinus
Witam serdecznie,

Mam problem odnośnie telefonu SM-G950W (jest to wersja na kanadę).  Moje pytanie brzmi czy jest możliwość wgrania oprogramowania od wersji europejskiej SM-G950F i czy będzie telefon sprawnie działał?

Mam problem ogólnie z językiem bo nie jest do końca wszystko przetłumaczone.

Hej, nie rób czegoś takiego. Jak ty to widzisz? Wersja eu ma procesor exynos a na Kanade j Stany snapdragona. Jak wrzucisz (nie wiem czy w ogóle da radę tak odinem) to uceglisz telefon na 100%. Sam jestem w takiej samej sytuacji bo mam 950w, czytałem że można wrzucić wersje na USA i może ona ma więcej języków do wyboru.

Co ciekawe dziś zauważyłem że na Białorusi też sprzedają g950w i myślę że warto spróbować czy tam będzie więcej języków do wyboru.

Ale nie możesz wrzucić wersji na zupełnie inny procesor tak po prostu. Musisz szukać softu pod snapdragona.

Wysłane z mojego SM-G950W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kr!stov

@up
Dlatego nadal twierdzę, że serwis to dobry pomysł jeśli w twoim mieście jest punkt Samsunga. Nie tracisz gwarancji, robią to fachowcy, którzy mają dostęp to sprzętu i oprogramowania.

Tapnięte S-ósemką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zuchuk

Wszystko ok ale urządzenie nie może być obsługiwane w Polsce ani w żadnym kraju UE z tego powodu że nie zostało zakupione w UE.

Teraz pytanie, jeśli wgram soft odinem czyli BL, AP, CP wezmę z softu Kanadyjskiego a CSC z softu XEO to czy będzie to działać i czy nie ucegli się telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zuchuk
Na 99% nie ma szans, wiec proponuje najpierw zadzwonic

albo email na 

galaxys8.pl@samsung.com

Edytowane przez awionetka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kinus

Ucegli. Jakbyś zadał sobie trochę trudu to na xda jest sposób na wrzucenie np wersji softu z USA na 950w, ale to działanie tylko i wyłącznie w oparciu o wszystko pisane pod snapdragona.

Wysłane z mojego SM-G950W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeronimo
20 godzin temu, Kr!stov napisał:

@up
Dlatego nadal twierdzę, że serwis to dobry pomysł jeśli w twoim mieście jest punkt Samsunga. Nie tracisz gwarancji, robią to fachowcy, którzy mają dostęp to sprzętu i oprogramowania.

Tapnięte S-ósemką

Po co ma chodzic czy jeździc do serwisu.

Odpowiedź jest krótka, nie ma mozliwosci wgrania softu z telefonu wersji europejskiej do telefonu czy to byłby z USA czy Kanady.

@zuchuk

Nawet nie próbuj kombinacji z wgrywaniem csc XEO a reszta softu na Kanade bo i tak Odin tego nie wgra.

Gdyby można było wgrywac softy europejskie do telefonów sciaganych ze Stanów to nikt by w Europie ich nie kupowal bo taniej z za oceanu. Dlatego Samsung wie co robi.:)

dodana zawartość

Dnia 28.11.2017 o 16:31, Immorta napisał:

Ja miałem podobny problem co prawda z HTC kupiłem w Anglii bez języka polskiego po czym wgrałem softa europejskiego czy polskiego i wszystko było si i języki były dostępne spróbować warto  

Kolego kupujac telefon z dystrybucji europejskiej to wgrasz kazdy soft dla danego modelu bez wzgledu czy to bedzie z Angli czy Holandii. Co innego telefony zakupione z za oceanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zuchuk

Czyli co można poradzić na to by spolszczyć w 100% urządzenie? Rozumiem, że jak wgram inne oprogramowanie czy to z usa czy to z kanady to nie mam 100% pewności że będzie spolszczone od a do z ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi