Skocz do zawartości
jakub.katny

Po wypakowaniu rar tworzy krzaki i 0 bitowe pliki

Rekomendowane odpowiedzi

witam. po wypakowaniu rar za pomoc jakiegokolwiek archiwizatora kazdy program tworzy mi pliki z krzakami w nazwie. zrozumiale, ze nie obsluguje polskich znakow, ale nie moge tych plikow usunac w zaden sposob. moje dwa pytania: jest jakis sposob na rozpakowanie archiwum rar z plikami z polskimi znakami w nazwie?, oraz jak moge pozbyc sie tych irytujacych plikow? wczesniej dzialalo usuniecie z poziomu laptopa po podlaczeniu kablem, teraz juz zaczyna wariowac bo raz usuwa, drugi raz pojawia sie ich duzo wiecej (kiedys byly, potem usunalem, po powiedzmy tygodniu znowu sie pojawily).

Uzywam taboonay 2.2 (v. 3.2 android).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tasma

Jesli chodzi o rozpakowanie plikow z polskimi znakami pod Androidem to system ma problem z obsluga plikow o kodach ascii powyzej 127 i dopoki google tego nie zmieni to bedzie sie zachowywal w sposob nieprzewidziany.

Co do drugiego pytania, pamietam jak przez mgle podobny problem u siebie. Jakos sobie poradzilem. Wiem ze robilem to spod konsoli, najprawdopodobniej przez rm * .

Na przyszlosc proby rob na karcie SD. Zawsze bedziesz mogl ja wyjac i "naprawic" w pc'cie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi