Skocz do zawartości
Animatter

Jak usunąć kontakty z karty SIM?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem całkowicie nowy na forum i całkowicie świeżym użytkownikiem Androida :)

I mam takie samo pytanie jak kolega wyżej;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    git444

Dzieki Fufus tez mialem z tym problem piwko leci:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy pomóżcie gdzie mogę włączyć wszystkie grupy kontaktów aby mi wyświetlało wszystkie zapisane kontakty, gdyż mam problem jak wcześniej poruszany temat wpisuje kogoś do listy kontaktów i nie ma jak wybieram numer okazuje się ze jest.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Na Android v2.2 nie ma już problemu z czyszczeniem SIM z kontaktów. Nie wiem jak na wcześniejszych wersjach ale ja poradziłem sobie tak:

- w kontaktach Menu => Widok

- odznaczyłem wszystkie dostępne listy kontaktów prócz listy o nazwie "SIM" dzięki czemu w kontaktach widzę tylko kontakty z karty SIM

- znów w kontaktach Menu => Usuń => Menu => Zaznacz wszystko => Usuń

- na koniec Menu => Widok i przywrócić widoczność pozostałych list kontaktów.

Pozdrawiam, KQT ;-)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MadAX

Czy ten program Contact2Sim usunie mi też kontakty typu: biura obsługi i jakieś tam horoskop etc.?. Bo strasznie to bałagani w kontaktach. I czy usuwa on tylko kontakty?.

---------- Post dołączono o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

Czy ten program Contact2Sim usunie mi też kontakty typu: biura obsługi i jakieś tam horoskop etc.?. Bo strasznie to bałagani w kontaktach. I czy usuwa on tylko kontakty?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam że aplikacja contact2sim wersja darmowa poprawnie usuwa kontakty z pamięci SIM.

Ściągnąłem contact2sim i zainstalowałem na telefonie ZTE Blade a310. Usunąłem nim (wersja darmowa) kontakt o nazwisku "Błach" bz numeru telefonu, którego nie mogłem usunąć ani poprawić przy pomocy funkcji kontakty z telefonu. Jeszcze był widoczny w aplikacji kontakty, ale jak wyłączyłem telefon komórkowy i ponownie włączyłem , to zniknął.

Nie wiem tylko czego się taki kontakt pojawił i nie dawał się usunąć. Omawiam to w innym miejscu forum.

Edytowane przez rafalwit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi