Skocz do zawartości
KBM

Edycja Oryginalnej Tarczy Gear S3

Rekomendowane odpowiedzi

KBM

Witam Wszystkich,

Może będzie ktoś kto potrafi mi pomóc, bo po podniesieniu Tizen do 3.0 jedna z tarcz, jak raz moja ulubiona uległa zmianie.

Chodzi mi o tarczę nazwaną w menu "Pulpit Nawigacyjny Gear" w zegarku jest to com.samsung.watchface-solis-u3.

Przy poprzednim Tizen, tarcza ta miała edycję kolorystyczną samego zegara, pozostawiając pozostałe monity białe.

Obecnie przy 3.0 tarcza ta jest edytowalna kolorystycznie tylko, że kolor zmienia się dla całej tarczy.

Niby pierdoła i w miarę prosta tarcza, ale jakoś tak mi przypasowała i fajnie była czytelna.

Mam wyciągnięte z zegarka xml z png, ale nie mam pojęcia co edytować, żeby zmieniał się kolor samego zegara.

Może ktoś ma starego Tizena i może wyciągnąć tą tarczę do podmiany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jackpe

Wcale nie pierdoła, ponieważ sam używałem tylko tej tarczy i ta zmiana jest denerwująca :-)

Mam ją backupie, niestety odtworzenie jej nie przyjmuje w starej wersji, co jest normalne. Po prostu przechodzi do nowej wersji. Również jestem zainteresowany edycją. Nie ma też w sklepie innej tarczy cyfrowej z takimi możliwościami, co jest trochę dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KBM

Nie ma nikogo ze starym Tizenem i możliwością zgrania tarczy?

Zgrać można bez problemu w Tizen Studio usr\apps\com.samsung.watchface\shared\res\watchlist\

Może wie ktoś chociaż co edytować w pliku xml, żeby zmiana koloru dotyczyła jedynie zegara?

A może da sę wyładować plik instalacyjny oprogramowania do wersji plików jak je widać w zegarku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ronii

Witam,

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak wejść z poziomu komputera na dysk Gear S3 tak żeby zmienić grafiki w tarczach zegarka?

Albo jest jakiś prostszy sposób na to żeby edytować ściągnięte tarcze w zegarku?

Gdzie w pamięci telefonu trzymane są pliki z tarczami/programami?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie da się tego zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi