Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Nabór na moderatora - Samsung Czytaj więcej.. ×
p.s.a.

S7 edge czy dalej warto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozglądam się za telefonem samsung s7 edge cena za model z w miare dobrym stanie to ok 750 zł. Jego następca s8 ok 1000 zł. Są to ceny najtańszych w miare dobrych wyświetlaczy. Pytanie do użytkowników czy warto dołożyć czy s8 ? Zakładając, że trafię na dobry egzemplarz. Wcześniej s5 w zupełności dawał rade i bardzo dobrze sie sprawdzał. Jednak gniazdo USB nie ładuje - jest teraz w naprawie. Proszę o poradę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S7 Edge mimo wszystko bym brał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maniol
    Jak obetniesz umiejętnie włączając skraj metalu, to wejdzie. Ale to jest proszenie się o kłopoty - ryzyko uszkodzenia gniazda sim. Idź do salonu swojego operatora i powiedz, że Ci karta nawaliła to Ci wymienią gratis - teraz dają już tylko takie, które możesz wyłamać na trzy rozmiary, w tym jest nano..
    Mi w Orange sprawdzali czytnikiem jakimś i stwierdzili że karta nie ma błędów i jak chce wymienić to mam zapłacić
    Poszedłem do galerii handlowej, była wyspa GSM i koleś za 5zl wyciął mi kartę szablonem w kilka sekund.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    4 godziny temu, maniol napisał:

Mi w Orange sprawdzali czytnikiem jakimś i stwierdzili że karta nie ma błędów i jak chce wymienić to mam zapłacić
    Poszedłem do galerii handlowej, była wyspa GSM i koleś za 5zl wyciął mi kartę szablonem w kilka sekund.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ja sobie wycinałem przykładając inną nano i docinając do niej. Potem lekko wygładzałem krawędzie pilnikiem i nigdy nie miałem problemu.

Edytowane przez Luciola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tak wycięli kartę gdzieś w podziemiach w serwisie, że po kilku wyjęciach szufladka zablokowała się we środku i musiałem na siłę wyciągać, oczywiście tacka wyłamana , kupiłem drugą ale okazało się, że telefon nie czyta już karty sd. Około tydzień przed końcem gwarancji zaniosłem do samsung plaza, stwierdzili uszkodzenie płyty głównej, wymiana w ramach gwarancji. Po tym również lekko spiłowałem krawędzie karty pilnikiem oraz delikatnie bardziej dociąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem już setki uszkodzonych telefonów po docinaniu kart SIM. Może kilka lat temu była taka konieczność, ale teraz? Obecnie operator wydaje nowe karty (wszystkie rozmiary w jednym) za darmo lub za niewielką opłatą. Po kupnie S7 Edge wymieniłem moją starą, kilkuletnią kartę w Plusie za 12 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lisu7

Ok. Ja kupiłem starter za 5zl z Orange i trzeba wysłać 2 SMS pod jakiś nr i bd miał stary nr na nowej karcie. Cena takiej operacji to 15 zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk
    Notatka Moderatora:

Przypominam, że temat dotyczy "

S7 edge czy dalej warto

a nie kosztu wymiany czy wycięcia karty SIM...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi