Skocz do zawartości
p.s.a.

S7 edge czy dalej warto

Rekomendowane odpowiedzi

artsky

Jak przycina, to proponuję wyczyścić dane i od nowa przejść całą rejestracja palca i tam ładnie go obłożyć z każdej strony, u mnie teraz bez żadnych problemów, a kiedyś potrafił przyciąć na mrozie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon

Nie chodzi o sam fakt rozpoznawania odcisków, bo tutaj jak sam pisałeś, nie ma się czego przyczepić. Chodzi o szybkość i o to, że ultrasoniczne czytniki są aktywne i lekkim muśnięciem od razu wybudzasz telefon i go odblokowujesz. Trudno to opisać, ale z mi5 było to szalenie wygodne, w samsungu nie używam, bo mnie szlag trafiał :D

W s7 (i chyba w s8) jest starszy typ, który najpierw musisz uruchomić wybudzając telefon (naciśnięciem klawisza i dopiero potem on rozpoczyna, dużo wolniejsze, rozpoznawanie odcisku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artsky

Zgadza się, to może być trochę upierdliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dylon oczywiście, że się wypala. Jednak wcześniej telefon umrze śmiercią naturalną niż zauważymy wypalenie amoleda przy normalnym użytkowaniu. Nie biorę pod uwagę pojedynczych przypadków wad i niewłaściwego użytkowania. Obecnie mam w domu 6 amoledów. Nokia 700 - 2011, 2x SGS2 - 2011 i 2012, Note 2 - 2013, Gear S - 2014 i S7 Edge - 2017. Na żadnym nie widać jakichkolwiek śladów powidoku, czyli potocznie mówiąc "wypalania amoleda"..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chudybws

Telefon jest świetny ale czytnik w porównaniu do Mi6 i ponoć flagowych Huawei&Honor(tego osobiście nie sprawdzałem, Mi6 owszem).
    A ekran się wypala przy wyświetlaniu statycznego obrazu przez długi czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 godzin temu, artsky napisał:

Jak przycina, to proponuję wyczyścić dane i od nowa przejść całą rejestracja palca i tam ładnie go obłożyć z każdej strony, u mnie teraz bez żadnych problemów, a kiedyś potrafił przyciąć na mrozie.

Z moich obserwacji wynika iż przestaje to działać jak się uszkodzi naskórek :) po czym on się regeneruje i są przez to problemy :) Moje palce codziennie są narażone na kleje zaprawy itp :) Dlatego ja uważam iż odcisk palca działa bardzo dobrze :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam S7 Edge już dobrze ponad rok, na początku oczywiście wgrałem czysty soft. Jak dla mnie telefon działa bardzo dobrze, nie zamula czasem trafi się jakieś przycięcie. Bateria trzyma super 1-1,5 dnia, skaner odcisków jest bardzo szybki, zawsze odblokowuje prawym kciukiem, dlatego mam zeskanowany go 2 razy tzn. czysty i lekko brudny palec. Na ekranie brak wypalonych pikseli, nie używam AOD, jasność mam na ok.40%. 

Ogólnie jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem mogę go polecić.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@grzechotek
    Prawie jakbym czytał siebie, z tą różnicą, że telefon mam już prawie dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cholek3

bo to jest dobry telefon, jedyna wada to jak piszę na klawiaturze to czasem wewnętrzną stroną dłoni coś się przypadkowo kliknie. Ogólnie to nie się do się do czego przyczepić. 

Mojego kupiłem dokładnie październik 2016r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@grzechotek
    Od czasu, gdy "naprawili" przypadkowe kliknięcie wewnętrzną stroną dłoni, nie przypominam sobie aby mi się to przydarzyło. Pewnie zależy też od dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi