Skocz do zawartości
Piotr147258

N910C Jak wgrać androida 4.4?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam teraz androida 5.1.1. Chciałbym wgrać androida 4.4 ale podczas wgrywania programem odin pojawia się błąd. Dowiedziałem się, że to przez bootloadera, który uniemożliwia mi wgranie tego systemu. W sieci jest sporo poradników jak pozbyć się tego bootloadera ale są one w języku angielskim. Mógłby mi ktoś po polsku wytłumaczyć krok po kroku jak to zrobić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam
    Mam teraz androida 5.1.1. Chciałbym wgrać androida 4.4 ale podczas wgrywania programem odin pojawia się błąd. Dowiedziałem się, że to przez bootloadera, który uniemożliwia mi wgranie tego systemu. W sieci jest sporo poradników jak pozbyć się tego bootloadera ale są one w języku angielskim. Mógłby mi ktoś po polsku wytłumaczyć krok po kroku jak to zrobić?
    Pozdrawiam
    Cześć kolego. Nie da się wgrać Androida 4.4 na Nota jeżeli już miałeś 5.x.x Nie kombinuj bo uceglisz telefon.

Wysłane z mojego SM-N930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

Temat był poruszany wielokrotnie. W wersji C nie ma powrotu do 4.4. W wersji F można.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. Dzięki za informacje. W takim razie która wersja androida jest najbardziej odpowiednia dla mojego Nota 4 N910C? Mam teraz androida 5.1.1. ale nie jestem zadowolony, bo telefon ma problemy z obracaniem ekranu i czasami ekran wariuje czyli przez np 15 sekund obraca się na wszystkie strony i trzeba poczekać aż sam się uspokoi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

Gdyby ktoś był nadal zainteresowany przejściem z MM na KK w N910c, to powstał temat na XDA.
    https://forum.xda-developers.com/note-4/help/finally-how-to-downgrade-note-4-n910c-6-t3836760/post77494425#post77494425

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy temat 

Szkoda ze nie napisali czy knox jest nabijany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

A co Ty tak z tym Knox'em, że aż cię na XDA z pytaniami wywiało ? Nie mów mi, że masz telefon jeszcze na gwarancji, bo... nie uwierzę , a innego powodu przejmowania się nabitą flagą nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:)

Interesuje mnie to bo tak jak gdzieś pisałem udało mi się trafić płytę nigdy nie rotowaną hehe dziewiczą :) i jakoś tak  :)

Chyba jestem sentymentalny, dziś mi się łezka w oku zakręciła bo sprzedałem swojego Nota2 :)

Edytowane przez roratoga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zulu88

No cóż, sentymetalizm zmienia całkowicie postać rzeczy . Żałuję wszystkich telefonów które miałem i sprzedałem. Chciałbym je z powrotem mieć, bo były w stanie idealnym. No i ten sentyment . Wracając do tematu, to z tym Knox'em nie przesadzaj za bardzo tylko rób z telefonem co potrzebne do wygodnego korzystania. W końcu, to Ty jesteś jego właścicielem, a nie on Twoim.

PS. A te dziewice to przereklamowane są .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi