Skocz do zawartości
bozarus

TV BOX - obsługujący mirror z iOS

Rekomendowane odpowiedzi

bozarus   
    Otrzymana reputacja: 0
    bozarus

Ostatnio teściowa mocno podnieciła się moim Smart TV Samsunga. Podobało jej się to, że można sobie oglądać Netflixa bezpośrednio na TV albo, że komputer czy telefon (też samsunga) można mirrorować na TV. Na gwiazdkę chciałbym jej kupić ustrojstwo, które z jej zwykłego Led TV zrobi Smart TV z ww opcjami. Gadżetów wychodzi ostatnio mnóstwo, ale na razie nie znalazłem niczego co mogłoby być tym czego szukam. A szukam urządzenia, które:
    1. Zrobi Smart TV z normalnego TV
    2. Będzie miało możliwość instalowania podstawowych aplikacji (Netflix, Youtube, Spotify, przeglądarka www)
    3. Będzie miało możliwość mirrorowania tego co na iPadzie oraz iPhonie na ekranie TV. I nie chodzi mi tutaj o zwykły streaming niektórych apek, ale o możliwość klonowania obrazu z urządzeń z iOS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkady1964   
    Otrzymana reputacja: 71
    Arkady1964
    5 godzin temu, bozarus napisał:

Na gwiazdkę chciałbym jej kupić ustrojstwo, które z jej zwykłego Led TV zrobi Smart TV z ww opcjami. Gadżetów wychodzi ostatnio mnóstwo, ale na razie nie znalazłem niczego co mogłoby być tym czego szukam. A szukam urządzenia, które:

3. Będzie miało możliwość mirrorowania tego co na iPadzie oraz iPhonie na ekranie TV. I nie chodzi mi tutaj o zwykły streaming niektórych apek, ale o możliwość klonowania obrazu z urządzeń z iOS.

Akurat z punktem 3 mogą być problemy, niby jest taka możliwość w TV boxach ale działanie tych funkcji to droga przez  mękę  z reguły tak muli,  że się tego odechciewa używać... 

Zaznaczam, że nie mam na myśli działanie z  iOS ale ogólnie mirrorowanie na TV nawet z Androida na Androida.

Edytowane przez Arkady1964

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi