Skocz do zawartości
Superbiker

Samsung Galaxy Note 4 nie reaguje na przyciski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! 

Mam problem z Note'm 4 (N910C). Telefon zaczął zamulać, więc postanowiłem zmienić mu oprogramowanie na customowe. Skorzystałem z tego poradnika: 

Niestety ten konkretny custom mi nie odpowiadał i szukałem kolejnych na XDA. Po paru próbach postanowiłem wrócić do stocka ze względu na brak czasu potrzebnego do znalezienia odpowiedniego customa. Wgrałem przez odin stocka i wszystko jest po staremu, z jedną małą różnicą - nie chce się włączyć z przycisków. Konkretnie, jeśli wyłączymy telefon i przytrzymamy przycisk power w celu uruchomienia telefonu, nie zaobserwujemy żadnej reakcji. Totalnie nic się nie dzieje. Tak samo przy próbie uruchomienia go w trybie recovery czy download. Jedynym sposobem na nołta jest podłączenie go pod ładowarkę, załadowanie animacji ładowania urządzenia i dopiero wtedy uruchomienie go za pomocą przycisku power. Ktoś wie co to może być? Bateria, soft, a może płyta? 

Za wszelką pomoc z góry dziękuję!  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

z tego co opisujesz wydaje mi się że bateria może mieć coś wspólnego. Spróbuj kupić druga baterie i podmień 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi