Skocz do zawartości
XvX

zamknięty Xperia XZ1 Compact (G8441) problem z synchronizacją kontaktów

Rekomendowane odpowiedzi

XvX

Cześć,

Po skonfigurowaniu telefonu mam następujący problem z kontaktami - brakuje mi niektórych pozycji (około kilkudziesięciu kontaktów przy niecałych 300 kontaktach na google). W opcjach konta synchronizacja odbywa się na bieżąco- zaurówno automatycznie jaki ręcznie. 

Niedawno konfigurowałem nową Xperię XA1 na tym samym kontem google i kontakty pobrały się bez problemu.

Próbowałem konfigurowac od nowa, robić wipe - nic nie pomogło. Na końcu wziłałem apkę Move Contacts i przesłałem kontakty z XA1 do XZ1 C (google -> google). Kontakty w pierwszej chwili pojawiły się w XZ1 C do czasu.... syncrhonizacji. Po synchronizacji wszystkie brakujące wcześniej kontakty zniknęły ponownie ! A na koncie google każdy kontakt został zduplikowany. 

Czy wiecie co może być przyczyną takiej sytuacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@XvX

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat

Xperia XZ1 Compact (G8441) problem z synchronizacją kontaktów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cześć,

Po skonfigurowaniu telefonu mam następujący problem z kontaktami - brakuje mi niektórych pozycji (około kilkudziesięciu kontaktów przy niecałych 300 kontaktach na google). W opcjach konta synchronizacja odbywa się na bieżąco- zaurówno automatycznie jaki ręcznie. 
    Niedawno konfigurowałem nową Xperię XA1 na tym samym kontem google i kontakty pobrały się bez problemu.
    Próbowałem konfigurowac od nowa, robić wipe - nic nie pomogło. Na końcu wziłałem apkę Move Contacts i przesłałem kontakty z XA1 do XZ1 C (google -> google). Kontakty w pierwszej chwili pojawiły się w XZ1 C do czasu.... syncrhonizacji. Po synchronizacji wszystkie brakujące wcześniej kontakty zniknęły ponownie ! A na koncie google każdy kontakt został zduplikowany. 
    Czy wiecie co może być przyczyną takiej sytuacji ?

Cześć, mam to samo, ale wiem chyba co jest nie tak. Masz pewnie w Google ustawiony nr telefonu jako komórka, to błąd powinien być w polu Telefon, wtedy zostanie prawidłowo zaczynamy. Ot taki bajer nam Sony sprawiło. U mnie zadziałało.
    Pozdrawiam

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Brak reakcji użytkownika na ramkę. Po wstawieniu ramki był dostępny na forum. Kosz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x