Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Daniel.

Pixel 2 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

Tutaj nowi użytkownicy tego smartfonu jak i posiadacze mogą zadawać różne pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zalezi

Mam pytanie - jak oceniacie dźwięk na słuchawkach w Pixel 2? Chodzi mi o dynamikę, moc wyjścia słuchawkowego. Poprzednie Pixele to ponoc średnie grajki były. I do jakiego poprzedniego telefonu możecie porównać dźwięk ze wskazaniem na który? :)

Wysłane z mojego G8341 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzikiw

Dźwięk na słuchawkach po kablu okej, poziom Samsunga Galaxy S7, te same słuchawki bluetooth mam wrażenie grają głośniej niż S7. Co do innych rzeczy które wyszły po już 2 tyg to musze powiedzieć że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie bateria. Sot praktycznie nie schodzi poniżej 4h, wczoraj wieczorem robiłem trasę Poznań Warszawa i odpalone mapy Google po lte , spotify bluetooth trochę rozmów i po całej trasie 2:45 miałem jesscze 55% baterii :) aparat super ale martwi mnie przy gorszych warunkach video bo ma tendencje do smuzenia, wydaje mi się że zbyt na siłę chce podbić jasność i z tego wynika ten efekt, jak się ręcznie zmieni na minimalną (która i tam jest okej) efekt znika. Brakuje mi w Quick settings ikony Nfc - taka bzdura ale przydałaby się bo często korzystam z Android Pay. Olx aplikacja nie pokazuje powiadomień - nie mam pojęcia czemu wszystkie oszczędzania energii wyłączone i powiadomienia włączone i nic muszę wychodzić w aplikacje bezpośrednio,moze developer nie dostosowal jej do 8.1 andka. Tak poza tym jestem mega zadowolony, jakby szukać jeszcze czegoś a siłę to głośniki mogły by mieć trochę więcej basu :) i ekran w słońcu mógłby mieć podbijanie jasności ale loki co to takie na siłę ostatnie dwie rzeczy. Aha no i Always on display biedny w porównaniu Do Samsunga bo w ogóle nie konfkgurowalny i martwi mnie ze automatycznie nie zmienia położenia - nie wiem jakie będą skutki a propo wypalania. Jak chcecie coś wiedzieć pytajcie :)

Wysłane z mojego Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam obecnie galaxy S7 i zastanawiam się na zakupem Pixela 2, Ty chyba też mialeś wcześniej S7 więc czy jesteś zadowolony z zamiany? Jak trzyma bateria w porównaniu do S7 i jak długo się go ładuje od 0 do 50%?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzikiw
    Mam obecnie galaxy S7 i zastanawiam się na zakupem Pixela 2, Ty chyba też mialeś wcześniej S7 więc czy jesteś zadowolony z zamiany? Jak trzyma bateria w porównaniu do S7 i jak długo się go ładuje od 0 do 50%?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Cześć tak jak się przesiadłem i aparat to jest petarda :) nie spodziewałem się aż takiego przeskoku. Bateria również na plus sot regularnie w okolicach 4 h przy mocnym użytkowniu lokalizacja bluetooth lte wifi. Paru funkcji brakuje (opcje personalizacji w Touch Wiz jednak bardziej rozbudowane) dlatego siedzę np na Nova Lauchner. Z wad to dioda LED raz działa raz nie i kilka małych rzeczy a tak to mega na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    overse

właśnie jak AOD? ze wszystkimi apkami współpracuje? czy tak jak w Mejcie że tylko z natywnym sms i nieodebrane połączenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do właścicieli Pixela 2, jak z antenami i łącznością z wifi i gsm? Wszędzie łapie zasięg czy są jakieś minimalne problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Jeśli chodzi o GSM to jest bardzo dobrze, nie mam żadnych problemów. Jeśli chodzi o WiFi to lipa. Korzystam tylko w domu z Wifi i rozłącza się bardzo często. Poprzednie telefony i inne które mam też teraz nie mają tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Router ma już kilka lat. Urządzeń w domu było sporo i teraz jest kilka. Zrywało tylko HTC10 i teraz Pixel2 czyli też HTC ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi