Skocz do zawartości
Daniel.

Pixel 2 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

Jash

Poza wskaźnikiem baterii pokazuje się wszystko. Ustawisz to tak....5e1e3ee7e52dfff23f2f0ed0870f4225.jpg

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam tak ustawione i niestety nic więcej nawet jak przyjdzie sms czy ktoś zadzwoni a ja nie odbiorę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Bo jeszcze musisz mieć ustawione w Aplikacje i Powiadomienia potem Powiadomienia potem Na ekranie blokady i jak to klikniesz to masz 3 opcje. Ty tam musisz mieć wybrane "nie pokazuj powiadomień"

Edytowane przez Jash
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Jak się nie da?db6188c820bee036b812d7afc5a1a7f3.jpg

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 4.01.2018 o 08:24, Dzikiw napisał:

(...). Brakuje mi w Quick settings ikony Nfc - taka bzdura ale przydałaby się bo często korzystam z Android Pay. (...)

Przymierzam sie wlasnie do Pixel 2 (xl) i tez na codzien korzystam praktycznia juz tylko z google pay.

Czy faktycznie nadal nie ma mozliwosci ustawienia ikony wlaczenia/wylaczenia NFC na belce/kafelkach? kurcze troche slabo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie wysyłania i odbierania mmsów na pixelu 2 xl z opcją wyłącznego transferu danych. Posiadam wersję 9.0 androida. Pytanie jest następujące: Czy można wysyłać i odbierać wiadomości mms z wyłączoną transmisją danych? (w taki sposób, że telefon sam wykrywa przychodzącą lub wychodząca wiadomość mms i włącza na ten moment automatycznie transfer danych, a następnie go wyłącza).

Przesiadłem się z Galaxy S8, gdzie ta funkcja była automatyczna, nic nie trzeba było ustawiać, działało wszystko w sposób wyżej opisany. Do tej pory próbowałem takich sposobów: konfigurowałem ręcznie ustawienia apn(moja sieć to Orange), reboot urządzenia, czyściłem cache aplikacji wiadomości, w ustawieniach aplikacji wiadomości mam ustawione automatyczne pobieranie mms również automatyczne pobieranie mms w roamingu.

Mój poprzedni S8, w którym ta opcja działała był zakupiony w Mediamarkcie, Pixela zamówiłem na bestcenie. Aby uprzedzić pytanie po co wyłączam transfer danych jak może być cały czas włączony, a po to żeby oszczędzać baterie.

Może ktoś pomoże i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Jak chcesz oszczędzić baterie to wlacz baterie adaptacyjną ustaw aplikacje które mają jej nie zżerać plus w ustawieniach włącz danych włącz ich oszczędzanie. Co do MMS nie odpowiem bo z tej funkcji nie korzystam od lat.

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy tylko ja ma problem z kupowaniem przez apke Allegro. Za każdym razem wywala komunikat z błędem jak na screenie poniżej.

Screenshot_20181016-120857.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

To pytanie raczej do działu z aplikacjami bo wina Pixela tu żadna.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi