Skocz do zawartości
Daniel.

Pixel 2 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

Jash

Musisz mieć jakiegoś menedżera plików , którym przeniesiesz ten dzwonek do folderu dzwonków lub powiadomień w pamięci telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 minut temu, Jash napisał:

Musisz mieć jakiegoś menedżera plików , którym przeniesiesz ten dzwonek do folderu dzwonków lub powiadomień w pamięci telefonu.

Mam pobrana piosenke i nie moge jen nawet odsluchac musze pobrac jakis odtwarzacz czy co nie daje rady juz dawno sie tak nie meczylem z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

TO co miałeś wcześniej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 11.07.2019 o 21:05, mexxmen30 napisał:

Mam pobrana piosenke i nie moge jen nawet odsluchac musze pobrac jakis odtwarzacz czy co nie daje rady juz dawno sie tak nie meczylem z telefonem.

A masz jakąś aplikację do odtwarzania muzyki zainstalowaną? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za zainteresowanie miałem wyłączony odtwarzacz muzyki google oraz źle klikałem aby przenieść swoje utwory ale już opanowałem temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 11.07.2019 o 19:06, zenexxx59 napisał:

witam, zamierzam kupić pixel 2XL w związku z tym że nie ma ich w sklepie stacjonarnym żeby sprawdzić,  takie pytanko do posiadaczy:

czy można powiększyć na maxa cały interface jak to w moto G7plus lub lenovo P2 (one też mają czysty android);

oraz czy można całkowicie schować systemowy pasek nawigacji na dole ? i poruszać się gestami ? 

Dzięki za zainteresowanie :)

ponawiam pytanie: czy można całkowicie schować systemowy pasek nawigacji na dole ? i poruszać się gestami ? w menu nie widzę tej opcji

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co masz na myśli pisząc systemowy pasek nawigacji? Przy pełnej obsłudze gestami na dole jest tylko cieniutka belka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

Nowy system gestów będzie w andku Q, właśnie go testuje. Jest na dole tylko belka jak w iP. I po krawędzi wstecz itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

to znaczy chodzi mi oto żeby nadole nie było nic, jak w samsungu czy huawei. I wtedy gdy uruchamiam np goglemaps to mam pełny ekran anie jakiś jeszcze pasek czy belka.

A w starym lenovo P2 to można było ukryć całkowicie tą belkę na czas korzystania z w/w apki i nietylko tej.

Pozatym mam następny problem. pixel nie współpracuje mi z pilocikiem blutooth do wyzwalania zdalnie migawki aparatu. wszystkie smarty w sklepie jakie sprawdzałem współpracują a pixel nie, a to dlamnie jest ważne.

Edytowane przez zenexxx59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno nie ma możliwości chowania belki - znika ona w aplikacjach pełnoekranowych jedynie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi