Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Daniel.

Pixel 2 XL - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel.

Tutaj nowi użytkownicy tego smartfonu jak i posiadacze mogą zadawać różne pytania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sylvus

Witam, mam pytanie do posiadaczy pixela. Czy działa Wam picture-in-picture? Swojego pixela mam od 2 dni, dzisiaj to sprawdzałem i mimo włączonej dostępności dla aplikacji w ustawieniach, pip nie działa, tylko minimalizuje aplikacje. Nie działa ani YT, ani mapsy ani chrome.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    froniu

YouTube działa tylko w opcji YouTube Red w Picture in picture mode.

Mapy u mnie bez problemu, Netflix rowniez

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Edit:

Chrome?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kilka pytan:

dioda powiadomien działa jak należy?

jakie sa możliwości odblokowania, gdy telefon lezy na stole, a nie chcecie go podnosić by skorzystać ze skanera palca?

czy można zrobić tlo ustawien ciemne? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sylvus
    Napisano (edytowane)
    Dnia 4.01.2018 o 21:57, froniu napisał:
    YouTube działa tylko w opcji YouTube Red w Picture in picture mode.
    Mapy u mnie bez problemu, Netflix rowniez

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Edit:
    Chrome?!

Dzięki za odpowiedź. Doczytałem w międzyczasie o YT, a co do map to faktycznie działają jak należy. Sprawdzałem tylko przy przeglądaniu mapy, bez nawigacji, i w takim przypadku PiP nie działa.

dodana zawartość

Mam mniejszego Pixela, ale mogę odpowiedzieć.
    Dioda działa jak należy, oczywiście tylko w tych aplikacjach, które wspierają takie powiadomienia.

Odblokować telefon można jeszcze stukając w ekran dwukrotnie i wpisać PIN (lub wzór). Sprawdź jeszcze Smart lock w ustawieniach Security & location (używam j. angielskiego), bo jest tam kilka ciekawych opcji odblokowania: tel. odblokowany w zaufanych lokalizacjach, jeśli jesteś w ruchu, kiedy tel. jest połączony z zaufanymi urządzeniami oraz rozpoznawanie głosu oraz twarzy (oczywiście nie tak zaawansowane jak w iPhonie X, ale spoko opcja).

Ustawień niestety nie da się zmienić na ciemne, póki co. Może w przyszłości będzie dostępna taka opcja, bo istnieje w systemie (SystemUI), tylko jest wyłączona.
    https://www.xda-developers.com/hidden-dark-theme-google-pixel-2/

Edytowane przez sylvus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno temu miałem kolejne nexusy, obecnie się zastanawiam nad kupnem pixela 2 xl. I tu mam kilka pytań, jak wygląda sprawa customroom'ow, bo na xda bida ? Dziala xposed? Jak z jakością zdjęć, szczególnie w warunkach nocnych? Warto inwestować w tego smarta ? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 godzin temu, besciak napisał:

Dawno temu miałem kolejne nexusy, obecnie się zastanawiam nad kupnem pixela 2 xl. I tu mam kilka pytań, jak wygląda sprawa customroom'ow, bo na xda bida ? Dziala xposed? Jak z jakością zdjęć, szczególnie w warunkach nocnych? Warto inwestować w tego smarta ? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Na temat custom romów Ci nie odpiszę bo się w to nie bawię, jakość zdjęć jest znakomita, żaden inny smartfon nie może się równać z jakością zdjęć Pixela, nawet iPhone X. Co prawda w warunkach nocnych Pixel 2 XL robi zdjęcia ciut ciemniejsze od np S8 czy Mate 10 pro ze względu na jasność f-1,8 ale poziom szczegółów i jakość zdjęcia stoją na wyższym poziomie niż konkurencja. Musisz pamiętać jeszcze o jednym fakcie - ekran w Pixel 2 XL jest bardzo dobry jednak jasnością to on nie grzeszy, np porównywałem ekrany Pixela 2 i Pixela 2 XL i ekran mniejszego jest znacząco jaśniejszy. Przypomnę XL ma ekran oled od LG jednak ten w modelu LG V30 jest zdecydowanie jaśniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko na stocku jesteś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tylko na stocku jesteś ?
    Jeden z najlepszych deweloperów na xda- ten od kerneli flash, również siedzi na stocku. Podobno jest świetnym i w zupełności wystarczy.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 7.03.2018 o 20:58, besciak napisał:

tylko na stocku jesteś ?

tak, mnie to wystarcza, telefon chodzi piekielnie szybko i płynnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi