Skocz do zawartości
Daniel.

Pixel 2 XL - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

Positive

Jakoś to inaczej się robiło

Pixel 2 XL/Android Q/TT PRO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

Dobra udało się trzeba dodać plik do folderu Music a nie do Ringtones. W ogóle inaczej niż na dotychczasowych telefonach .

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Znacie jakiś sprawdzony pomysł na mirror ekranu na tv LG? Taki bez mira/chrome cast.

Pixel 2 XL/Android Q/TT PRO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gente

Rozmyślam na zakupem pixela i w grę wchodzi używany 2xl lub 3a. Jak uważacie, który będzie lepszym wyborem? 2xl ma jeszcze ponad rok gwarancji aktualizacji i mi to nie przeszkadza.

Dodatkowo na co zwrócić uwagę przy kupowaniu używki 2xl? Miał jakieś wady fabryczne jak ostatnie nexusy? Jak wam trzyma bateria w chwili obecnej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oo21o

Mam 2xl od 2 m-cy. Bateria to jakieś min 5 max 7 h na ekranie, rewelacja jak dla mnie. Generalnie nie mam się do czego przyczepić w tym telefonie poza ekranem który jest po prostu dobry, wcześniej miałem Samsunga S7 edge i tam był kozak, ale reszta funkcji, płynność działania tego systemu to bajka. Miałem na 2 tygodnie pixela 3(bez a ), był rewelacyjny pod każdym względem i wielki plus bo dało się obsługiwać go jedną ręką , ale ma moim zdaniem jedną poważna wadę - bateria. Około 20/25 % na godzinę, spadało w oczach. Gdyby nie ten minus to zostałbym przy 3, a tak został ze mną starszy model.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

Plus 2xl Ma certyfikat IP 67.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gente

A jak wygląda sprawa ekranu? Mocno się wypalają? Jak najlepiej go sprawdzić w używanym urządzeniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oo21o
    Godzinę temu, gente napisał:

A jak wygląda sprawa ekranu? Mocno się wypalają? Jak najlepiej go sprawdzić w używanym urządzeniu?

Z tego co czytałem to rzadki przypadek. Co do ekranu to zobaczysz bardzo niebieska poświatę przy odchyleniu go do przodu lub tylu, a to oznacza że jest to ekran z pierwotnej wersji. Dobry ekran ma bardzo małe zniebieszczenie i lekko wpada w żółty kolor. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gente
    15 godzin temu, oo21o napisał:

Z tego co czytałem to rzadki przypadek. Co do ekranu to zobaczysz bardzo niebieska poświatę przy odchyleniu go do przodu lub tylu, a to oznacza że jest to ekran z pierwotnej wersji. Dobry ekran ma bardzo małe zniebieszczenie i lekko wpada w żółty kolor. 

Coś podobnego jak na tym filmiku? Ten po prawej rozumiem jest poprawiony?https://youtu.be/Y0kIhb8chak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oo21o
    3 godziny temu, gente napisał:

Coś podobnego jak na tym filmiku? Ten po prawej rozumiem jest poprawiony?https://youtu.be/Y0kIhb8chak

O dokładnie :) po prawej jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi