Skocz do zawartości
Daniel.

Pixel 2 XL - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

Koko35

Czyli co oni robią z Pixelem jak go odnawiają, wkładają do nowej obudowy, nowa bateria i ekran?

Widziałem te małe pudełka bez akcesoriów, nic nie jest na nich napisane że to refurbished.

Edytowane przez Koko35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie parametry ma oryginalna ładowarka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda, na to, że kineskopy w refubach są lepszej jakości, od wcześniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Interesuje mnie szklo hartowane do google pixel 2 xl (nie preferuje 3d) i chcialbym sie zapytac was uzytkownikow jakie polecacie szklo ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wam się podoba ciemny motyw w aplikacji Telefon? (wciąż chyba dostępny w wersji Beta).Moim zdaniem dziwnie to wygląda jaskrawe kolory jak z Samsunga na czarnym tle. Nie da się już chyba wrócić do trybu jasnego, opcja wyłączenia jest nieaktywna.

Tak samo jak ciemny motyw w skrótach, mimo zmiany na jasny w opcjach programistycznych i tak sam wraca do trybu ciemnego.b6c626cf68a3f9316664e355751c5fcc.jpg&key=3e7f4ba38a79f96e79d47e835c61df4f72defef4372df772defedaebd859d5e87eb4791d25081bf86e60dd67ab884eb6.jpg&key=7e73d2e5e403083d7fb49037d8cc7af3c77440e068ec48d3f171b3ac1493aef91f2ec13e29e49b03c8cfab4b1a78dca3.jpg&key=3fee24b23a0ea7adc8b47481509c0a25335143f683a8d9038523185bbc148113

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JVoo

Mi akurat to się podoba, bo generalnie widać, że cały system idzie w szarości - dla mnie in plus :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9

Można wyciągnąć na pulpit/do belki skrót do NFC? strasznie mnie irytuje jak za każdym razem jak chce zapłacić telefonem, to muszę się przekopywać przez ustawienia do tej skrzętnie schowanej opcji, damn...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JVoo

akurat to też mnie zdziwiło, bo przełącznik NFC jest zawsze na standardowym wyposażeniu belki... ale z drugiej strony ja i tak zawsze miałem aktywne NFC, a zużycie energii chyba faktycznie jest w jakimś tam stopniu odczuwalne przez baterię dopiero przy "zbliżeniu". Być może poparciem tej tezy jest właśnie usunięcie przełącznika z belki... who knows...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Dostaliście już aktualizację grudniową? U mnie nawet przez VPN nie chce jeszcze nic wykryć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi