Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam wasze baterie default_ohmy.png
    Mi tyle nie trzyma. Średnio pod koniec dnia mam 40% ale to pewnie przez snapa
    Wy używacie go?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Czyli po całym dniu zostaje Ci 40% i masz problem? We wszystkich smartfonach musiałem sie ograniczać żeby mi wystarczało na caly dzień a tu w V30 trzeba naprawdę naparzać żeby go rozładować. Mam ponad dobę 30 godzin bez ograniczeń (no chyba że gry, ja nie gram, może jestem za stary na to. Ale chyba nie bo mam komputer na którym dużo gram). Zawsze miałem problem taki, że musiałem rozdysponować cały dzień z telefonem aby mi wytrzymał. Tutaj nie mam takiego problemu. Nie musze się kontrolować, a i tak wiem że mi wystarczy. Tylko że jest jeszcze kwestia użytkowania, każdy robi to inaczej. Tylko jeżeli kogoś nie zadowala bateria w V30 to nie wiem, ale jego poprzedni smartphone musiał by wytrzymać jakieś 1h w sot w porownaniu do tego co ja robię na chwilę obecną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scw
    Czyli po całym dniu zostaje Ci 40% i masz problem? We wszystkich smartfonach musiałem sie ograniczać żeby mi wystarczało na caly dzień a tu w V30 trzeba naprawdę naparzać żeby go rozładować. Mam ponad dobę 30 godzin bez ograniczeń (no chyba że gry, ja nie gram, może jestem za stary na to. Ale chyba nie bo mam komputer na którym dużo gram). Zawsze miałem problem taki, że musiałem rozdysponować cały dzień z telefonem aby mi wytrzymał. Tutaj nie mam takiego problemu. Nie musze się kontrolować, a i tak wiem że mi wystarczy. Tylko że jest jeszcze kwestia użytkowania, każdy robi to inaczej. Tylko jeżeli kogoś nie zadowala bateria w V30 to nie wiem, ale jego poprzedni smartphone musiał by wytrzymać jakieś 1h w sot w porownaniu do tego co ja robię na chwilę obecną.

Wariacie... Gdzie napisałem, że mam jakiś problem? Po prostu byłem zdziwiony, jak usłyszałem , że 2 -2.5 i z ciekawości zapytałem o smapa.
    Czytanie ze zrozumieniem się kłania :D
    Ja jestem też zadowolony z baterii. Po przesiadce z g5, którego 2x dziennie ładowałem jestem w pełni zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wariacie... Gdzie napisałem, że mam jakiś problem? Po prostu byłem zdziwiony, jak usłyszałem , że 2 -2.5 i z ciekawości zapytałem o smapa.
    Czytanie ze zrozumieniem się kłania default_biggrin.png
    Ja jestem też zadowolony z baterii. Po przesiadce z g5, którego 2x dziennie ładowałem jestem w pełni zadowolony default_wink.png

No to ja to chyba faktycznie to źle odebrałem ale jak zobaczyłem, ze masz dziwną "mine" po całym dniu przy 40% to sie zdziwiłem. Ja też w poprzednikach albo rozdysponowałem cały dzień albo musiałem ładować dwa razy. A ostatnio to drugie bardziej wchodziło w grę. Ja nie wymagam aby smartphone trzymał dwa dni. Oby tylko wytrzymał caly dzień intensywnego użytkowania. Ja też ide spać wtedy telefon moze sie naładować. I tutaj mam właśnie to czego potrzebuję 1:30 ładowanie i cały dzień spokój. Ale zaznaczam ja nie gram na telefonie. Potrzebuję go do zupelnie innych zadań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod
    Napisano (edytowane)

Jestem bardzo zadowolony z baterii. Ponad 8h SOT. Rewelacja. Dodam że, urządzenie nie było doładowywane i wyłączone oszczędzanie energii. 

Spoiler

5a7e0114d0d6c_Capture_2018-02-09-16-06-54.thumb.png.98b73d1d226275591ccbbb6c4c35998d.png5a7e011b8079d_Capture_2018-02-09-16-06-05.thumb.png.7898ad03a015058acfaf9d8e279d90de.png

Edytowane przez regod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@regod Bardzo dobry wynik. Masz cały czas taki słaby zasięg? Cały czas podłączony do WiFi? Jak z jasnością ekranu? No i jak korzystałeś z telefonu? Bo mi się kiedyś udało wykręcić 7h SOT jak oglądałem samego YT :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

Zasięg prawie cały czas na 2-3 kreski w miejscu gdzie mieszkam. Wifi i dane pakietowe cały czas włączone. Jasność na auto. Sam się zdziwiłem bo czas SOT mam zbliżony do Mate 10 Pro. Martwi mnie natomiast wynik w najnowszym antutu V7. 165k. Normalnie układy snapdragon 835 maja koło 200k . @Lysolus jakbyś mógł ktoś zrobić test antutu v7 to będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle
    Napisano (edytowane)

ja okolo 50% "a czasami wiecej" mam po dwóch dniach to też spoko :D

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

Bardzo spoko. Mimo ze v30 ma ,,tylko" 3300mah to i tak daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

A na to co powiecie?? 

Screenshot_2018-03-06-13-43-38.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BarteQk

Wynik niezły, ale pokaż SOT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi