Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

vvti

Mierniczek w dłoń, rozładowujesz telefon do wyłączenia, ładujesz małym prądem przez mierniczek i dostajesz wynik ile prądu wchodzi w baterię. Pomiar poprzez zużycie jest bardzo niemiarodajny, ale już poprzez ładowanie na wyłączonym jest najlepszym możliwym sposobem pomiaru.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djzaq

A wam ile trzyma bateria?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Trochę i jeszcze pół godziny.

Co za głupie pytanie - jak można porównywać trzymanie baterii nie mając żadnej cechy wspólnej? Jeden siedzi pod wifi w dużym mieście i ma komplet kresek, drugi na wsi i danych pakietowych - i telefon się wysila aby trzymać łączność. Jeden ma podświetlenie na 30% a drugi pół dnia na maxa bo używa w słońcu. Jeden ma jakiś zestaw aplikacji, drugi ma inny zestaw i z tego też będą wynikały diametralne różnice.

• Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djzaq

Dlatego właśnie chcę usłyszeć komu ile trzyma i co robi a ja już sobie porównam do swojego stylu.. Ja mam mieszane wifi oraz lte+ nie słucham muzyki kilka zdjęć Tylko i wyłącznie messenger i fb jest używany. Ekran na 90%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scw

A ja nad morzem mam bardzo słaby zasięg i mi bateria trzyma pół dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    esk2

Około 1h muzyki dziennie, do tego telefony smsy i troche netu, dwa dni daje rade jak nie uzywam nawigacji..

Kocham go za to, bo G6 na tej samej 1dzien wytrzymywał.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djzaq
    Około 1h muzyki dziennie, do tego telefony smsy i troche netu, dwa dni daje rade jak nie uzywam nawigacji..
    Kocham go za to, bo G6 na tej samej 1dzien wytrzymywał.
    Co masz na myśli trochę netu? U mnie praktycznie od rana 7 do 17 jest LTE lub wifi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to w czymś pomoże to tutaj mam uśrednione dane od samego początku, wyświetlacz auto, wifi caly czas włączone. Przy danych komórkowych, nawigacji i ekranem na 30% daje radę wytrzymać te ~15h

6213bb2aeb3051742547af9ac1981ba1.jpg&key=1fa6fdc1e750dbbb5623b8f9898f842e510de1cbd78d588ce61cd843fe3b068488e5d750b04ca35639ad566c1060cee3.jpg&key=a4653dd413943ccc923efb4901b81c710fa70dbe7fb90c71bbf9e6f44437558b

Potem jak będę ładował to cykne fote ile miernik zmierzył ale 6% rozbieżności w aplikacji jest wiecej niż zadowalające

Edytowane przez spec-naz1
    Poprawiono umiejscowienie grafiki
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    esk2

LTE wlaczone przez cały dzień, przegladanie netu tj. przegladarka Brave 1-2h dziennie, ekran 40% jasnosci, rozdziałka wyswietlacza zmieniona na  średnią.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djzaq
    Jeśli to w czymś pomoże to tutaj mam uśrednione dane od samego początku, wyświetlacz auto, wifi caly czas włączone. Przy danych komórkowych, nawigacji i ekranem na 30% daje radę wytrzymać te ~15h
    6213bb2aeb3051742547af9ac1981ba1.jpg&key=1fa6fdc1e750dbbb5623b8f9898f842e510de1cbd78d588ce61cd843fe3b068488e5d750b04ca35639ad566c1060cee3.jpg&key=a4653dd413943ccc923efb4901b81c710fa70dbe7fb90c71bbf9e6f44437558b

Potem jak będę ładował to cykne fote ile miernik zmierzył ale 6% rozbieżności w aplikacji jest wiecej niż zadowalające

Rysiu kupiłem sobie też ta apk jakieś rady jak ją ustawić czy nic tam nie trzeba robic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi