Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

A czy mogę ładować v30 ładowarką od lenovo z prądem 1A 5V ? I czy ogólnie mógłbym jakies słabsze ładowarki podpinać ? Zauważyłem, że mój troszkę się nagrzewa przy standardowej ładowarce, szybko ładuje, ale na noc nie potrzebuję tej prędkosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[mention=461650]Daniel Samulewski[/mention] jak najbardziej możesz, sam od wielu lat ładuje albo z komputera albo ładowarką 0.5A i tak ładuje tylko w nocy więc szybkość nie ma znaczenia a przynajmneij bateria dłużej żyje

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX
    Napisano (edytowane)

Telefon kupiłem używany na początku miałem około 5h sot a teraz ciut lepiej ?

Zazwyczaj laduje do 80% a telefon się nie nagrzewa lecz nie ładuje się zbyt szybko około 1.5h do pelna.

Przy wyłączonym telefonie za to grzeje się i ładowanie jest bardziej intensywne.

Zauważyłem ze od okolo 30 do 80 proces ładowania przebiega o wiele szybciej niż w skrajnych wartościach przy włączonym telefonie i wylaczonym ekranie.

Uzywam green cell qc 3.0 

Capture+_2019-03-18-17-48-30.png

Edytowane przez ActiveX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Z okazji tego że jestem chory to postanowiłem trochę dotrzeć moją v30 i zamieszczam screena ze zużyciem baterii. Podejrzewam że jeszcze spokojnie pół godziny pociągnie. Tryb wifi i trochę gsm/wcdma. Lte nie używam bo nie potrzebuję takiej prędkości a dużo baterii oszczędzad306e24e2e96d105a5bdd8e360d670d3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z okazji tego że jestem chory to postanowiłem trochę dotrzeć moją v30 i zamieszczam screena ze zużyciem baterii. Podejrzewam że jeszcze spokojnie pół godziny pociągnie. Tryb wifi i trochę gsm/wcdma. Lte nie używam bo nie potrzebuję takiej prędkości a dużo baterii oszczędzad306e24e2e96d105a5bdd8e360d670d3.jpg

I za to właśnie uwielbiam V30 co prawda takie wyniki są osiągalne w domu na Wi-Fi, ale i tak to robi wrażenie. W normanym użytkowaniu przy okolo 20h pracy baterii osiągam 5h SOT, czyli większość czasu na LTE itd i to wszystko do dnia dzisiejszego, a telefon mam od premiery(w PL) czyli grudzień 2017. Po dziś dzień nie wiem na 100% czy dostane andka 9, ale jeżeli by miał zepsuć dzialanie dzisiejszej V30 to nawet nie zainstaluje. Ja jestem bardzo zadwowolony po półtora roku z tym fonem, a zazwyczaj każdy smartphon zaczyna mnie irytować po roku. Tutaj od wyciągnięcia z pudełka caly czas jest caly czas wszystko w pelnej prędkości. No moze nie mam doswiadczenia z flagowcami z 2019r aby odczuć różnicę, ale naprawde nie potrzebuję przy tej wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Tu jest akurat ok 75% wifi i 25% wcdma ale na zamym wcdma spokojnie 5-6h sotu wyciągam. Mam cały czas lokalizację włączoną i aod i noe oszczędzam go. I tak jak piszesz, spokojnie 5h wyciąga na włączonym internecie pakietowym. Ostatnio nawet bawię się trybem ręcznym aparatu i naprawdę ma niezłe możliwości. Udał im się naprawdę ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

pozazdrościć... mój nigdy nawet 5h SoT nie osiągnął

Edytowane przez Damian Klimek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Dzisiaj to mnie zadziwił. Dodam że baterie miałem naładowaną do 95%. Cały dzień fb i youtube i troche przeglądania aliexpress. Tadam:8a3b12f169d1c61596e5d4c4b1d20591.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze na androidzie nugat miałem prawie 10h przy wi-fi i ciemnym motywie.

Tylko wtedy telefon był ciśnięty na filmach i yt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Na filmach yt na wifi na nougacie SOTwykrecamponad 12h...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi