Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

scw

A u mnie bylo tak, że do miesiąca czasu używania super trzymała bateria. Ok. 9.00 odpinałem od ładowarki i o godz. 22.00 było średnio 40%. Teraz te 40% to jest już koło 18.00. Ech, a było tak super.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416
    A u mnie bylo tak, że do miesiąca czasu używania super trzymała bateria. Ok. 9.00 odpinałem od ładowarki i o godz. 22.00 było średnio 40%. Teraz te 40% to jest już koło 18.00. Ech, a było tak super.

Nie wierzę że po miesiącu jest problem. Może apki może coś innego ssie mocniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po instalowaleś jakieś dziadostwo co ci drenuje baterię. Ja od grudnia mam cały czas tak samo kontroluje co instaluje i patrzę aby każda apka była dobrze poustawiana. Raz pamiętam miałem jakąś apke która po instalacji skrocila czas pracy. Po przeanalizowaniu i konfiguracji apki wszystkobwrocilo do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scw
    Po instalowaleś jakieś dziadostwo co ci drenuje baterię. Ja od grudnia mam cały czas tak samo kontroluje co instaluje i patrzę aby każda apka była dobrze poustawiana. Raz pamiętam miałem jakąś apke która po instalacji skrocila czas pracy. Po przeanalizowaniu i konfiguracji apki wszystkobwrocilo do normy.

Powiem Ci, że posłuchałem Ciebie i skasowałemem kilka nieużywanych aplikacji i tu był pies pogrzebany.

Chociaż, żadna aplikacja, która mi tak używała baterię nie była pokazana w tym smart doktorze. Dziwne o.O

I nie wiem, która aplikacja była za to odpowiedzialna. Jest godzina 16.40, a ja mam 78%, także super .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d3zet

Nie wiem jak u Was, ale u mnie bateria trzyma wyśmienicie, jeżeli używam telefonu. Dziwi mnie, że podczas nieużywania (telefon nieaktywny) to aż 34%, przez noc (10h) potrafi mi zejść 10%. Co jest dla mnie zbyt dużym wynikiem. Synchro, wifi, data wyłączone. :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem jak u Was, ale u mnie bateria trzyma wyśmienicie, jeżeli używam telefonu. Dziwi mnie, że podczas nieużywania (telefon nieaktywny) to aż 34%, przez noc (10h) potrafi mi zejść 10%. Co jest dla mnie zbyt dużym wynikiem. Synchro, wifi, data wyłączone. :/ 
    U mnie też "telefon nie aktywny" zużywa najwiecej procent, ale jeżeli telefon tak dobrze trzyma na baterii to nie przejmuję sie tym. Albo uzyskali takie niskie zużycie na ekranie, nie mam pojęcia. Ważne że działa dobrze. Oreo ma to jeszcze poprawić, ale to też się okaże. Lepiej żeby troche dłużej nad nim popracowali, ale żeby był dopracowany i aby przypadkiem nje skopali tego co jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Skoro ci 10% zzera przez noc to jakas apliklacja to robi. U mnie ani procenta nie spada moze czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Czy to normalne? Telefon ma półtora miesiąca, kupiony na Amazonie.

Screenshot_2018-04-08-23-03-18.png

Screenshot_2018-04-08-23-03-23.png

Screenshot_2018-04-08-23-03-10.png

dodana zawartość

Dodatkowo mam 55% baterii, a pokazuje że do pelna naładuje w ponad godzinę?! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gooru2

Wygląda względnie ok. To da Ci jakieś 4h przebiegu na wyświetlaczu. Widzę, że korzystasz z daca a on potrafi sporo prądu pobrać. Do tego transfer na lte. Czas z gatunku slabszych, ale jeszcze w normie. U mnie w takich warunkach do max 5h trzyma ( dac transmisja danych ). Nie wiem ile i jakie apki w tle. Ale tu nie masz się czym niepokoić. Czas ładowania też neutralny - ok 1,5h od 10% do pełna. Nie masz się czym stresować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubulwg

Widocznie miałem sie czym stresowac bo wczoraj przy mocniejszym użytkowaniu miałem 5,5 h na ekranie ;) widocznie musiało sie ulozyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi