Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Bateria - dyskusja, statystyki...

Rekomendowane odpowiedzi

vvti

Będę próbował, przechodzę na ładowanie QI z podpiętą ładowarką 1A coby w telefon sobie spokojnie przez noc kapało po kilkaset mA. Zresztą ja nawet nie mam co sprawdzać, ja to po prostu wiem, ze od zawsze ładowanie mniejszym C każdego typu ogniw daje korzyści. Zarówno dla pojemności jak i trwałości ogniw. A siedzę w urządzeniach elektronicznych, latarkach, modelarstwie. Li-ionów wszędzie pełno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@vvti Problem tylko taki że ładowarki indukcyjne nagrzewają baterie więc żywotność spada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vvti

Dziś rano się o tym przekonałem.

Zobaczę jeszcze jak działa ładowanie z podpiętą ładowarką 5V 1A do tej ładowarki indukcyjnej, bo po podłączeniu QC3.0 czyli 5-9-12V telefon rano był wręcz bardzo ciepły mimo, że od kilku godzin się już nie ładował. Położyłem go na noc na ładowarce przy poziomie 70% czyli po około godzinie był już naładowany. No i się grzał bidulek na tej tacce :( Podłe czasy.

dodana zawartość

No to pod ładowarką 1A telefon się grzeje dokładnie tak samo ale przez noc się nawet o 1% nie naładował. Po porostu trzymał te swoje 28% jakie miał przy odłożeniu do samego rana.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vvti

Na baterię narzekałem, półtora dnia max i 3h ekranu.

Raz jeden rozładowałem telefon do wyłączenia, na 5% chyba z godzinę pracował. Wyłączył się, naładowałem do fulla i BUM! dwa pełne dni, 4-5h ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziś rano się o tym przekonałem.
Zobaczę jeszcze jak działa ładowanie z podpiętą ładowarką 5V 1A do tej ładowarki indukcyjnej, bo po podłączeniu QC3.0 czyli 5-9-12V telefon rano był wręcz bardzo ciepły mimo, że od kilku godzin się już nie ładował. Położyłem go na noc na ładowarce przy poziomie 70% czyli po około godzinie był już naładowany. No i się grzał bidulek na tej tacce :( Podłe czasy.

dodana zawartość

No to pod ładowarką 1A telefon się grzeje dokładnie tak samo ale przez noc się nawet o 1% nie naładował. Po porostu trzymał te swoje 28% jakie miał przy odłożeniu do samego rana.
A z jakiej ładowarki indukcyjnej korzystałeś że tak ci grzeje po naładowaniu?

Nabazgrane w LG V30.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vvti

Baseus, taka okrągła z widoczną elektroniką przez szybkę. 

Użyłem jej dwa razy, sprzedałem i mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Baseus, taka okrągła z widoczną elektroniką przez szybkę. 
Użyłem jej dwa razy, sprzedałem i mam spokój.
Ja posiadam Nillkina który działa bez problemu, po naładowaniu telefon robi się zimny, zresztą podczas ładowania osiąga takie same temperatury co przy ładowaniu przez kabel. Twoja zapewne nie przerwała działania po naładowaniu i dlatego twój telefon był ciepły.

Wysłane z mojego CMR-AL09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
djzaq

Jak myślicie można zgłosić baterie na gwarancji...? Wstałem o 7 100%. Używanie LTE I wifi mamy 11.20 I mam 65% nic więcej nie robiłem. Użycie ekranu 1g.48m

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Długie użycie ekranu, więc spadek baterii normalny, plus wifi i lte też zużywa baterie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
spec-naz1

Aby reklamować baterie wypadałoby wykluczyć właśnie problemy softwareowe, w innym wypadku szkoda tylko czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi