Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Pyle napisał:

Chodzi o to że klawiszem volume - wyciszam DZWONEK do wibracji

Więc czemu nie ustawisz profilu wibracja skoro zmniejszasz głośność do wibracji?-jedno kliknięcie i dzwonek wraz z powiadomieniami są w trybie wibracji bez zbędnych zabaw

57 minut temu, Pyle napisał:

I pytanie brzmi czy da sie zrobic żeby klawiszem volume

Nie da

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle
    31 minut temu, cichykoksik2207 napisał:

Więc czemu nie ustawisz profilu wibracja skoro zmniejszasz głośność do wibracji?-jedno kliknięcie i dzwonek wraz z powiadomieniami są w trybie wibracji bez zbędnych zabaw

A da sie tak?, jak to zrobić?, bo zawsze w telefonach było tak że ściszało się przyciskiem.

Edytowane przez Pyle
    dopiska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

W telefonach z czystym systemem może tak ;)

ja w każdym miałem tryb wibracji,wyciszenie i dzwięk tych co nie były na czystym systemie całkowicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 godzin temu, Pyle napisał:

jak to zrobić?,

Masz na status barze ikonkę głośnika podpisaną "dźwięk" kliknij raz i wskoczy profil "wibracja"-gotowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stitch

Panowie mam prośbę. Moglibyście ustawić jasność wyświetlacza na 15% i włączyć przeglądarkę chrome tak żeby wyświetlała szarą stronę (trzeba wejść w ustawienia chroma i wyłączyć stronę startową)  i sprawdzić czy u was wygląda wszystko ok?. Mi przy tej jasności i tym odcieniu szarości na wyświetlaczu pojawiają się paskudne artefakty i plamy. Czytałem o problemach tego wyświetlacza, ale ponoć w wersji produkcyjnej takich problemów nie było. Jutro skoczę na marynarską do serwisu LG bo jednak wkurzyło (eufemizm) mnie to trochę, że tel za takie pieniądze wyświetla taką kupę. 

U mnie to wygląda to tak jak w załączniku.

_MG_74841.jpg

Edytowane przez Stitch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    20 godzin temu, Stitch napisał:

Panowie mam prośbę. Moglibyście ustawić jasność wyświetlacza na 15% i włączyć przeglądarkę chrome tak żeby wyświetlała szarą stronę (trzeba wejść w ustawienia chroma i wyłączyć stronę startową)  i sprawdzić czy u was wygląda wszystko ok?. Mi przy tej jasności i tym odcieniu szarości na wyświetlaczu pojawiają się paskudne artefakty i plamy. Czytałem o problemach tego wyświetlacza, ale ponoć w wersji produkcyjnej takich problemów nie było. Jutro skoczę na marynarską do serwisu LG bo jednak wkurzyło (eufemizm) mnie to trochę, że tel za takie pieniądze wyświetla taką kupę. 

U mnie to wygląda to tak jak w załączniku.

@Stitch u mnie takie coś nie występuje (wygląda bardzo słabo wg mnie), natomiast właśnie na szarym lub zbliżonym do czarnego kolorze występuje taki jakby gradient schodzący do prawego dolnego rogu wyświetlacza (w prawym dolnym rogu jest trochę jaśniejszy). Będę obserwował wątek, bo jestem ciekaw co na to serwis... może wieczorem uda mi się zrobić zdjęcie  przypadłości mojego egzemplarza ...

Praktycznie już się do tego przyzwyczaiłem i ogólnie uważam ten telefon za BDB chociaż....

- słabe umiejscowienie głośnika z boku (często zasłaniam go palcem trzymając telefon w poziomie)

- szczelina między szybką oraz tylnym panelem a całym "body" telefonu - będzie się brud zbierał i do tego będzie go widać bo panele tak jakby nie do końca są pomalowane przy krawędziach, no chyba, że ktoś ma jakieś case (ja nie używam)

- słabo spasowana tacka sim/microSD - wpada delikatnie w telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stitch

Właśnie wróciłem z serwisu LG. Panowie po długie rozmowie stwierdzili, że to normalne w tym modelu i "mieści się w granicach normy". Telefon wraca do sklepu, nie będę używał telefonu za takie pieniądze który ma taką "wadę".

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, Stitch napisał:

Właśnie wróciłem z serwisu LG. Panowie po długie rozmowie stwierdzili, że to normalne w tym modelu i "mieści się w granicach normy". Telefon wraca do sklepu, nie będę używał telefonu za takie pieniądze który ma taką "wadę".

Ogólnie rzecz biorąc no to samej technologii OLED wiele brakuje do perfekcji, być może ja miałem szczęście ze swoim egzemplarzem, zobaczymy jak to w czasie będzie wyglądać, na jego obronę mogę powiedzieć, że w moim odczuciu jest lepszy niż w S8+ (bardziej widoczne zmiany kolorów pod kątem i różne odcienie zielonego i różowego w zależności od pozycji - pion poziom)  i zbliżony do iphX aczkolwiek ten akurat jest pozbawiony wszelkich przebarwień i świeci w miarę równo.

Mam cichą nadzieję, że jesteś odosobnionym przypadkiem, a co do "normy" w serwisie LG to ... no cóż, nie komentuje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szopik

Witam, dzisiaj odebrałem LG V30 i po przeczytaniu tego wątku od razu sprawdziłem jak to u mnie wygląda.

Jeżeli chodzi o ekran to również mam delikatny gradient schodzący górny róg do dolnego lewego - myślicie że to problem czy normalna cecha?  Artefaktów takich jak opisane nie mam.

Natomiast LG V30 ma delikatna szczelinę pomiędzy ramką, a szkłem i kolejne pytanie czy one tak mają czy do zwrotu telefon? 

IMAG1136.jpg

Edytowane przez szopik
    dodanie zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@szopik Możesz zawsze zapytać na czacie LG, wysłać na gwarancję. Ale prawdopodobnie powiedzą Ci że to normalne, więc jeśli bardzo Ci to przeszkadza to oddaj telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi