Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Stitch

@szopik a w jakim sklepie kupiłeś swój egzemplarz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szopik
    8 godzin temu, Lysolus napisał:

@szopik Możesz zawsze zapytać na czacie LG, wysłać na gwarancję. Ale prawdopodobnie powiedzą Ci że to normalne, więc jeśli bardzo Ci to przeszkadza to oddaj telefon.

pytałem na FB LG wyrazili marketingowe ubolewanie i poradzili skontaktować się ze sklepem w którym kupiłem i tak też zrobiłem że zamówiłem kolejny model wiec zobaczymy. 

47 minut temu, Stitch napisał:

@szopik a w jakim sklepie kupiłeś swój egzemplarz?

kupiłem w x-kom-ie. jak wszystko będzie dobrze to jutro przyjdzie nowy egzemplarz, więc zobaczę czy jest różnica. Czy w waszych egzemplarzach macie podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie dotyczące skalowania aplikacji i samego obrazu w V30.

Jeśli np. oglądamy coś poprzez aplikację ipla, player.pl albo netflix to czy obraz posiada czarne pasy po prawej i lewej stronie ? Czy rozciągniety jest na cały wyświetlacz a jeśli tak to czy ucinany jest troszkę z góry i u dołu jak ma to miejsce np. na YouTube gdy zrobimy palcami gest który powiększa obraz do całej powierzchni ekranu ucinając trochę treści u góry i dołu? Bardzo bym prosił odpowiedz a nigdzie nie mogę o tym informacji znaleźć.

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 minut temu, supersaiyan2 napisał:

czy ucinany jest troszkę z góry i u dołu jak ma to miejsce np. na YouTube

Nie mam v30,ale myślę,że ze względu na format 18:9 będziesz miał albo czarne pasu po bokach albo ucięty obraz ze względu zmiany rozdzielczości 16:9

Moim zdanie szybko to się nie zmieni,więc smartfon o takich proporcjach dobry jest do czytania treści na nim,lecz nie do oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Porownywal ktoś zdjęcia z v30 do tych z G4? Jak wypada v30 w takim porowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sspike

Witam, mam pytanie. Wczoraj przysłuchiwałem się v30 na słuchawkach rha ma750. Jakość dźwięku bardzo mi się podobała ale odniosłem wrażenie, że v30 gra  ciszej od lg g6. Możliwe, że to wina    hałasu w sklepie lub niskiej rezystancji 16ohm. Ma ktoś możliwość porównać oba modele w warunkach domowych lub opinie na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 10.12.2017 o 16:08, Stitch napisał:

Panowie mam prośbę. Moglibyście ustawić jasność wyświetlacza na 15% i włączyć przeglądarkę chrome tak żeby wyświetlała szarą stronę (trzeba wejść w ustawienia chroma i wyłączyć stronę startową)  i sprawdzić czy u was wygląda wszystko ok?. Mi przy tej jasności i tym odcieniu szarości na wyświetlaczu pojawiają się paskudne artefakty i plamy. Czytałem o problemach tego wyświetlacza, ale ponoć w wersji produkcyjnej takich problemów nie było. Jutro skoczę na marynarską do serwisu LG bo jednak wkurzyło (eufemizm) mnie to trochę, że tel za takie pieniądze wyświetla taką kupę. 

U mnie to wygląda to tak jak w załączniku.

_MG_74841.jpg

U mnie nic takiego nie występuje, nie wiem czy robi to jakąś różnicę- tel wziety w Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus
    Notatka od Moderatora: Lysolus
    wykrzyk.png Proszę zadawać pytania odnośnie V30 i odpowiedzi na nie, ale nie porównywać telefonów czy pytać o aparat ponieważ są odpowiednie wątki do tego przeznaczone. Nie zaśmiecajmy tego tematu i dbajmy o jego porządek jak i o cały dział V30 :) 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sspike
    Dnia 19.12.2017 o 07:03, sspike napisał:

Witam, mam pytanie. Wczoraj przysłuchiwałem się v30 na słuchawkach rha ma750. Jakość dźwięku bardzo mi się podobała ale odniosłem wrażenie, że v30 gra  ciszej od lg g6. Możliwe, że to wina    hałasu w sklepie lub niskiej rezystancji 16ohm. Ma ktoś możliwość porównać oba modele w warunkach domowych lub opinie na ten temat ?

Już wiem, że jest to spowodowane  niska impedancją słuchawek. Wzmacniacz w v30 włącza się powyżej 50 ohm. Czy ktoś używa adaptera impedancji z v30? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi