Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Lysolus

@sspike Nie mam tego telefonu ale widziałem gdzieś posta gdzie opisywano, że takie adaptery działają. Niestety w Polsce są chyba trudno dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sazem

Dzisiaj pojawiła się aktualizacja dla Play - V10e, poziom bezpieczeństwa 1 grudzień.

Z pierwszych testów aparat łapie szybciej focus szczególnie w ciemniejszych pomieszczeniach, nie ma już dziwnego "czekania" aż się zrobi zdjęcie

Screenshot_2017-12-26-16-31-53.png

Edytowane przez Sazem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rafsonn

Podobno OREO wersja stabilna trafiła już w do Koreańczyków, więc można spodziewać się wkrótce aktualizacji Global.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie, zastanawiam się nad kupnem tego tel ale nie ukrywam, nie pasuje mi jedno, brak na niego custom rom czy chociażby roota, jak myślicie wyjdzie coś do niego?
    Jeszcze w grę wchodzi s8 i tam wygląda to lepiej bo jest niezły wybór w modach itp ale bardziej ciągnie mnie do v30...

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

O custom rom czy roota bym się nie martwił.Myślę,że z czasem coś będzie gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzyłem to np lg g6 też sporo tego wyszło więc też mi się wydaje że coś będzie, typ na xda już zrobił temat ale jego rom jeszcze nie gotowy.. Wrr wtorek idę plusa to sobie wezmę go do ręki jak wygląda i jak leży..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwię się że ktoś chce wgrywać custon romy. Te fabryczne naprawdę super chodzą i wg mnie nie ma potrzeby zmieniać na customa i rotować urządzenie. A z doświadczenia wiem że customy nie chodzą zbyt stabilnie i często się wywalają. Niby jedno poprawią a drugie skopią. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BarteQk

a ja mam pytanie do osób które mają już V30 i korzystają z funkcji AoD - czy zmienia ona swoje położenie czy cały czas znajduje się w 1 miejscu? W Samsungach które maja ta funkcje ten zegarek przemieszcza sie co jakiś czas żeby uniknąć wypalenia matrycy, jak jest w V30?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sazem

@up AOD wędruje po ekranie by nie wypalać pixeli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dizzy
    20 godzin temu, lukiin09 napisał:

Witam mam pytanie, zastanawiam się nad kupnem tego tel ale nie ukrywam, nie pasuje mi jedno, brak na niego custom rom czy chociażby roota, jak myślicie wyjdzie coś do niego?
    Jeszcze w grę wchodzi s8 i tam wygląda to lepiej bo jest niezły wybór w modach itp ale bardziej ciągnie mnie do v30...

Jest już oficjalny poradnik jak odblokować bootloader oraz jak wgrać TWRP. Działa Magisk Manager , Xposed oraz kilka osób testuje już Lineage OS także wysyp nowych romów to kwestia dosłownie kilku tygodni.

Edytowane przez Dizzy
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi