Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
leider

LG V30 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Mam kilka pytań, nabyłem już swojego LG V30.

Pierwsze pytanie to czy jest taka możliwość aby wykonać podłużny zrzut ekranu? Jeśli tak to jak?

Czy można zrobić zrzut ekranu dowolnie zaznaczonego obszaru na ekranie? (chodzi o to, żeby nie robić screena całości i potem edytować w edytorze tylko od razu zaznaczyć obszar).

Czy jest w systemie wbudowania jakaś możliwość nagrywania ekranu? Jeśli tak to jak to włączyć? Jeśli nie to jakaś aplikacja dobrze działająca z V30?

Oraz pytanie odnośnie ładowarki. Czy wasze ładowarki też "piszczą" i "szumią"? Moja czy podłączony telefon czy nie ciągle wydaje ciche jakieś dźwięki (jestem w stanie je słyszeć w nocy gdy mam od siebie ładowarkę około 1-1,5m).

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scw
    Siemka.
    Mam kilka pytań, nabyłem już swojego LG V30.
    Pierwsze pytanie to czy jest taka możliwość aby wykonać podłużny zrzut ekranu? Jeśli tak to jak?
    Czy można zrobić zrzut ekranu dowolnie zaznaczonego obszaru na ekranie? (chodzi o to, żeby nie robić screena całości i potem edytować w edytorze tylko od razu zaznaczyć obszar).
    Czy jest w systemie wbudowania jakaś możliwość nagrywania ekranu? Jeśli tak to jak to włączyć? Jeśli nie to jakaś aplikacja dobrze działająca z V30?
    Oraz pytanie odnośnie ładowarki. Czy wasze ładowarki też "piszczą" i "szumią"? Moja czy podłączony telefon czy nie ciągle wydaje ciche jakieś dźwięki (jestem w stanie je słyszeć w nocy gdy mam od siebie ładowarkę około 1-1,5m).
    Pozdro!
    1. Moja ładowarka nie piszczy.

2. Tak I tak. Ustaw sobie floating bar i tam masz takie opcje, jak zrobienie długiego screenshota czy wycinka itp. :)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi