Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

scw
    Chcę zrobić przesiadkę z mojego poczciwego LG G2 właśnie na LG V30 ale mam też dylemat bo w grę wchodzi jeszcze OnePlus 5t lub Xiaomi Mi Mix 2s. Jakoś te 4GB wydaje mi się mało ale mogę się mylić. Ktoś jeszcze podzieli się wrażeniami? Chętnie użytkownicy, którzy ten telefon używają dłuższy czas. Dzięki
    Mi czasem przycina, głównie w kontaktach albo w smsach. Mam telefon od stycznia i wkurzają mnie te przycinki, jak i słaba bateria. Wymieniam v30 na mate 20 pro ;p

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Slavoo

No właśnie. Mate 20 pro może i dobry wybór ale ja na widok notcha mam po prostu wymioty ;)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scw
    No właśnie. Mate 20 pro może i dobry wybór ale ja na widok notcha mam po prostu wymioty
    Dla mnie notch jest obojętny. Może być, a jak go nie chce ktoś to zawsze może to wyłączyć. Z resztą przy takiej baterii, to dla mnie żadna wada, ten notch :)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Postaram się szybko i na temat.

Kupiłem LG V30 w media markt. Dziś przyszedł telefon. Poprosiłem o telefon z nieprzeciętymi plombami, oryginalnymi. W innym sklepie dostałem telefon z wystawy i zwróciłem. Dziś dostałem telefon z nieprzecięta plombą, ale pod tą plombą jest druga, już przecięta, trochę inny kolor, ale też LG. Ale dobra, ide dalej i tak mam prawo zwrotu. Otwieram, zauważyłem że na pudełku pisze LG V30THINQ, beż żadnego S, samo LG V30 ThinQ. Pamięc 64 gb. Telefon znajduje się w takiej folijce, wokół całego telefonu, ściagam. Na wyświetlaczu nie mam żadnej folii, tak powinno być ? Patrze szybko na słuchawki, bo ostatnio miałem z woskowina :D Słuchawki opakowane w folie, oprócz tego jeszcze jakiś element w osobnej folii. Słuchawki tym razem czyściutkie :D W opakowaniu z kartą gwarancyjną, znajduje się klucz, ale nie tak jak ostatnio widziałem, na papierowej tekturze, a w małej folii, klucz też jakiś taki mniejszy. Dobra włączam telefon. Przyjął mnie angielski ekran z wyborem języka itd. Po przejściu wszystkich czynność, widzę ze mam aplikacje amazon assistance, nie da się jej usunać. Czyżby telefon z brytyjskiej dystrubucji ? W takim przypadku mam gwarancję ? Obejrzałem telefon, wygląda jak zwykłe LGV30, nigdzie nie piszę żadne THINQ, nawet w telefonie. STHINQ na pewno to nie jest bo pamieć tylko 64 gb i w tyle nie ma takiego napisu. Jeżeli to jest LGV30 to czemu telefon ma aktualizacje 8.0 ? Poziom bezpieczeństwa aktualizacji android 1 lipca 2018 ? Czy może jest jakiś ThinQ, bez S-ki, o którym nic nie moge znależć, bo wszędzie jak w necie wpisze thinq to wyskakuje S. Proszę o pomoc, zostawić ten telefon czy oddac w cholere ? Mam się czegoś obawiać ? W ógóle ktoś sprzedaje telefon bez tkniętych albo podwójnych plomb ?

PS. Sprawdziłem IMEI:

IMEI 359923081361644

Model LGH930

MSN 810KPJP136164

SUFIX APOCBL

Production date 2018-10-13

Release date 2018-10-15

Device age 0 year(s) 1 month(s) 30 day(s)

Location code N

Network and country ABC POLAND COMMON

CSN LG0000953572656

Wg. tego chyba nie mam czego się obawiać, bo w pazdzierniku wyprodukowano telefon ? Możliwe jest zmienić numer IMEI w telefonie ? I co z tą aplikacją amazon assistance ?

Edytowane przez Menel123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest ok, masz szczęście że trafiłeś na świeżą sztukę, bo pierwsze partię miały problemy wieku dziecięcego.

Ps. Co do aplikacji Amazon poprostu lg dodaje ja do softu,.posiadam telefon z Orange i też ją mam zaimstalowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki. Już żajawka jest. Mam jedno pytanko. Używa ktoś knock code  ? W poprzednim telefonie, miałem opcje nie pamietam hasła, w przypadku nie wykorzystania 5 prób odblokowania. Wtedy wystarczyło wpisać hasło do maila i telefon odblokowało. Tutaj po 5ciu próbach nic takiego nie mam, a w ustawieniach też nic nie moge znalezć. Nie ma już takiej opcji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy da się ustawić kończenie połączenie telefonicznego przyciskiem power? albo w ostateczności volume którymś?

bez roota na stock romie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w ustawieniach polaczen masz opcję zakończ rozmowę przyciskiem power 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czym czyścicie szkiełko aparatu ? Jakiś płyn ? Żeby usunąć smugi i odciski. Można przetrzeć tą szmatką z opakowania ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@Menel123 Można. Każdym płynem do czyszczenia szkła czy też monitorów możesz to wycierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi