Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne

jest sobie jakaś tam jasność ekranu np. 50% wynikająca z auto jasności i jest ok ale jak włączam kamerę to chcę mieć auto jasność na fulla (tak miałem w Samsung s7) bo nie widzę dobrze szczegółów fotek.

Jest taka funkcja gdzieś ukryta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Nie ma. Zostaje reczne rozjasnienie.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale. Instaluje jakiś motyw i większość ikon się nie zmienia. Czy są jakieś motywy lub opcja zmiany ikon bez instalowania launchera ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja z kolei chciałem zapytać o smart lock..

Czy działa wszystkim poprawnie? Dodaje miejsce zamieszkania, a telefon i tak prosi o odblokowanie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam V30stke od dwoch dni. Pomijajac nakladke, ktora ltora wyglada strasznie slabo i od G2ki sie prawie w ogole nie zmienila, to mam problem z dwiema rzeczami.

Pierwsza to gdy odbieram polaczenie, to dziala z opoznieniem, a druga to wywala mnie z aqua maila i musze na nowo sie logowac.

Ma ktos podobnie ?

Edytowane przez alexinhio10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

@up, no stary jak w v30 launcher nie zmienil sie w/g Ciebie od czasow G2 to zycze powodzenia w szukaniu telefonu ktory bedzie nowszy od G2... Albo kup iPhone.
    Co do bledu w aquamail najszybciej odpowiedzprecyzyjna uzyskasz od producenta aplikacji. Aquamail to nie jest powszechnie uzywana aplikacja.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miales jakies inne tel procz LG ? Cos sie tak obruszyl w ogole, jakbym Ci matke obrazil :D? Nakladka w Huawei, czy Samsungu wyglada o niebo lepiej, elegancko, a tutaj jak w jakims budzetowym telefonie. I to nie tylko moje zdanie. Poza tym motywy to dramat, polowa ikon sie nie zmienia.

Na S7ce i Mate nie mialem problemu z aqua mailem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@alexinhio10  Ja mam G5 i V30 miała inny launcher, znacznie nowszy i lżejszy, ale i tak to nie jest temat aby porównywać launchery różnych telefonów. 

Tu masz temat o Aqua Mail, może ktoś miał podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 godzin temu, alexinhio10 napisał:

Mam V30stke od dwoch dni. Pomijajac nakladke, ktora ltora wyglada strasznie slabo i od G2ki sie prawie w ogole nie zmienila, to mam problem z dwiema rzeczami.

Pierwsza to gdy odbieram polaczenie, to dziala z opoznieniem, a druga to wywala mnie z aqua maila i musze na nowo sie logowac.

Ma ktos podobnie ?

V30 posiadam od dwóch miesięcy. Od początku mam też Aqua Mail Pro i przez ten okres ani raz mnie nie wylogowało. Zresztą, wcześniej przez dwa lata miałem SG7 Edge i też nie przypominam sobie żebym miał jakieś problemy z tym klientem pocztowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na s7 Edge tez nie mialem prpblemu. Pojawil sie na V30. Dzieki, napisze o problemie w tamtym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi