Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy/koleżanki - ma ktoś ustawione osobne dzwonki dla różnych kontaktów? Jak to zrobić by działało?

Tzn. doszedłem już że dzwonek można podporządkować do kontaktu tylko jeśli w ustawieniach->dźwięk->dzwonek kontaktu jest wybrana opcja "komponuj dzwonki dla wyłącznie ulubionych". Ale mimo że poustawiałem różne dzwonki, przy połączeniu zawsze dzwoni jeden główny. Czy coś jeszcze gdzieś trzeba włączyć/wyłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niki_il
    Koledzy/koleżanki - ma ktoś ustawione osobne dzwonki dla różnych kontaktów? Jak to zrobić by działało?
    Tzn. doszedłem już że dzwonek można podporządkować do kontaktu tylko jeśli w ustawieniach->dźwięk->dzwonek kontaktu jest wybrana opcja "komponuj dzwonki dla wyłącznie ulubionych". Ale mimo że poustawiałem różne dzwonki, przy połączeniu zawsze dzwoni jeden główny. Czy coś jeszcze gdzieś trzeba włączyć/wyłączyć?
    Kontakt musi być w pamięci telefonu, nie tylko SIM.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb
    Napisano (edytowane)

Coś źle robisz, ja mam to odznaczone i ustawiam dzwonek dla każdego kontaktu osobno o ile chcę aby miał inny dzwonek. Robi się to wchodząc w kontakt i dając edycję kontaktu.

Edytowane przez mercleb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, niki_il napisał:

Kontakt musi być w pamięci telefonu, nie tylko SIM.

Próbowałem różnych wariantów. Teraz są zapisane i w SIM i w pamięci i dalej działa tylko dzwonek główny.

Gdzieś w innym wątku ktoś napisał, że opcja 'dzwonek kontaktu' musi być wyłączona, ale to też nic nie daje.

Jestem coraz bardziej pełen podziwu jak LG mogło skomplikować tak prostą rzecz...

dodana zawartość

1 minutę temu, mercleb napisał:

Coś źle robisz, ja mam to odznaczone i ustawiam dzwonek dla każdego kontaktu osobno o ie chcę aby miał inny dzwonek. Robi się to wchodząc w kontakt i dając edycję kontaktu.

A którą opcję masz zaznaczoną w ustawieniach->dzwięk->dzwonek kontaktu->komponuj dzwonki dla...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niki_il
    A którą opcję masz zaznaczoną w ustawieniach->dzwięk->dzwonek kontaktu->komponuj dzwonki dla...?
    U mnie w edycji kontaktu bez problemu ustawiam dzwonek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

Nie mam tej opcji zaznaczonej bo jest bez sensu, w niej chodzi o to, że telefon sam wybiera jakiś konkretny dzwonek dla danego kontaktu. A tak to sam ustawiasz jaki chcesz dzwonek i jaki sygnał powiadomienia dla danego kontaktu, robisz to w edycji danych kontaktu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niki_il
    Nie mam tej opcji zaznaczonej bo jest bez sensu, w niej chodzi o to, że telefon sam wybiera jakiś konkretny dzwonek dla danego kontaktu. A tak to sam ustawiasz jaki chcesz dzwonek i jaki sygnał powiadomienia dla danego kontaktu, robisz to w edycji danych kontaktu.

Dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, tylko problem w tym, że ja też mam to w tej chwili wyłączone, dzwonki różne ustawione, a mimo to na wszystkich tych kontaktach dzwoni tylko jeden główny... Dlatego dopytuje już o takie szczegóły :-//

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

To jedyne co mi przychodzi do głowy, że masz te kontakty podwójnie, tzn zapisane na karcie sim i w pamięci telefonu. I może przez to masz jeden dzwonek, bo dla kontaktów karty sim nie można ustawić dzwonków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu odinstalowałem wszystkie kontakty i wklepałem od nowa, przy okazji zapisując jedynie na karcie SIM. I teraz wszystko hula w porządku. Nie wiem do końca w czym tkwił problem, ale w każdym razie dzięki za pomoc!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi