Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

RZN

Trochę może nie na temat, ale jak to jest z audio po BT? Aby obsłużyć flac 16bit/44.1 kHz bez żadnych zacięć, lagów, telefon musi mieć aptX HD? (Wiem, że V30 nie wspiera DAC po BT, pytam się tak z ciekawości)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żaden sprzet nie korzysta z DAC przy cyfrowej transmisji bezprzewodowej.
    V30 ma Apta-X HD i LDAC. Przyczyn zacięcięć szukał bym w słuchawkach bo nawet na starym telefonie tylko z A2DP i też przy bezstratnych żadnych przyciąć nie uświadczyłem

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć chłopaki i dziewczyny - chce was zapytać czy można gdzieś w ustawieniach zrezygnować z każdorazowego potwierdzania włączania i wyłączania transmisji danych? W starym huawei jak potrzebowałem skorzystać z transmisji danych wystarczyło aktywować lub dezaktywować ikonkę a tu za każdym razem  trzeba jeszcze potwierdzenia.  Do wielu rzeczy w V30 się przyzwyczaiłem, wiele polubiłem ale z tym nie mogę sobie poradzić ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

@Krzysztof Gladkowski Było wielokrotnie. Proszę używać opcji szukaj. Nie da się tego wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebaj.p

Z tą transmisja danych to jest mega upierdliwe. Osobiście testuje teraz jaki ma wpływ ciągle uruchomiona transmisja. Według Accubattery przy włączonej schodzi jakieś 0.5-1% baterii na godzinę także nie wiem czy jest sens ciągle jej włączanie i wyłączanie. Aktualnie przez 14 godzin zeszło 8%. Test jest bez AOD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy jaki masz sygnał. U mnie przy internecie komórkowym bateria topnieje w oczach bo mam slaby zasięg od mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    areq18

Szybkie pytanko odnośnie AOD, nigdy nie korzystałem ale stwierdziłem dziś, że jest całkiem przydatne i sprawdzę jak to wygląda w codziennym użytkowaniu.

Co mnie niepokoi to to, że AOD stoi w miejscu na ekranie, czytałem że powinno minimalnie się poruszać aby nie wypalić ekranu jak to w oledach się zdarza. Czy Wy też tak macie? Przyłożyłem kartkę papieru aby sprawdzić czy może są to tak drobne przesunięcia, że tego nie zauważam ale przez 30 min ani drgnął.

Swoje położenie zmienia tylko w przypadku wybudzenia ekranu i ponownego wygaszenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb

mam cały czas włączony, wydaje mi się, że "wędruje" sobie po ekranie z góry na dół. Widzę czasem lekki przeskok. Ale i tak o wypalenie raczej nie musisz się martwić, w końcu co jakiś czas włączasz telefon i odświeżasz ekran. Ja mam tylko na noc wyłączony, nie musi świecić jak i tak śpię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co kilka minut zmienia pozycję. Góra i dół oraz lewo i prawo. Widać to. Ja mam włączony AOD cały czas. Tel mam jakieś pół roku. Żadnego wypalenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi