Skocz do zawartości
leider

LG V30 - Pytania nowego użytkownika oraz pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

marcinb24

Fiksem będzie następna aktualizacja bo LG zwaliło 30b strasznie z memory managementem, lada chwila powinien wyjść nowy poprawiony i już nie ubija apek.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Czekam zatem.

A jeszcze jedno - obsługa kliknięć tez jest zwalona? W niektórych nagminnie (aczkolwiek nie we wszystkich) aplikacjach muszę kilka razy stuknąć w ekran w to samo miejsce, żeby coś zaznaczyć/kliknąć.

No i odnoszę wrażenie, że Gogole z każdym nowym Androidem wywala pożyteczne rzeczy an rzecz utrudnień.. Walka z ustawieniami powiadomień dla aplikacji powoli mi się już nudzi. W V10 mogłem wyłączyć dźwięki w powiadomieniach Sofascore bodaj jednym przełącznikiem. Tutaj? Pierdyliard opcji dla każdego sportu i rodzaju powiadomienia..

Edytowane przez stivo85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj sobie 8.0 i zobacz czy jest okey. Na 8.0 wszystko działa jak powinno ;) Ale na 9.0 nie miałem problemów z dotykiem, jedynie to ubijanie aplikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Na v30 nie ma problemu z dotykiem na zadnym sofcie Android 7, 8 i 9.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Mam problem z wyglądem klawiatury. W załączniku pokazuje o co chodzi. Proszę o pomoc jak to zmienić.

Pozdrawiam

Spoiler

Capture+_2019-10-27-10-18-37.png

Edytowane przez balwanekbuli
    Dodano spojler dla lepszej czytelności wątki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, @Pękuś11 napisał:
    Hej. Mam problem z wyglądem klawiatury. W załączniku pokazuje o co chodzi. Proszę o pomoc jak to zmienić.
    Pozdrawiam
    Spoiler

485379068_Capture_2019-10-27-10-18-37.thumb.png.66ca84dabecc479b96d5dd9e838ec750.png

Najprościej to zsunać dwoma palcami do środka.

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez balwanekbuli
    Dodano spojler dla lepszej czytelności wątki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

Czy ktoś przesiadł się na samsung galaxy S10 (6.1 cala ekran)? Mam okazję kupić samsunga za 1500 zł i ma jeszcze rok gwarancji i jest w stanie idealnym, za lg dostanę gdzieś pewnie 800 zł, gra warta świeczki? W sumie rozmiar i aparaty podobne, jest Jack, jest ip68, podobny ekran, tyle że 8gb Ramu i 64 GB więcej pamięci (mam kartę 128 GB i tak). W Samsungu nowszy android, ale boję się SOT samsunga, bo to jakiś żart ponoć, a mój po 2 latach spokojnie 5h da radę. W sumie jestem zadowolony z lg, ale nie ma już wsparcia i aparat mógłby być lepszy (gcam jest dość wolny). Gra warta świeczki, czy coś innego z wyjściem Jack polecacie? Czytnik odcisków w ekranie w samsung oznacza brak możliwości założenia szkła (choć lg noszę już bez niczego, bo też ciężko dobre szkło znaleźć). Może warto poczekać na coś? Nie chcę za dużo wydawać. Za lg 2 lata temu dałem 2k i nie chce przekraczać tej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 4.06.2020 o 15:11, majki84 napisał:

Czy ktoś przesiadł się na samsung galaxy S10 (6.1 cala ekran)? Mam okazję kupić samsunga za 1500 zł i ma jeszcze rok gwarancji i jest w stanie idealnym, za lg dostanę gdzieś pewnie 800 zł, gra warta świeczki? W sumie rozmiar i aparaty podobne, jest Jack, jest ip68, podobny ekran, tyle że 8gb Ramu i 64 GB więcej pamięci (mam kartę 128 GB i tak). W Samsungu nowszy android, ale boję się SOT samsunga, bo to jakiś żart ponoć, a mój po 2 latach spokojnie 5h da radę. W sumie jestem zadowolony z lg, ale nie ma już wsparcia i aparat mógłby być lepszy (gcam jest dość wolny). Gra warta świeczki, czy coś innego z wyjściem Jack polecacie? Czytnik odcisków w ekranie w samsung oznacza brak możliwości założenia szkła (choć lg noszę już bez niczego, bo też ciężko dobre szkło znaleźć). Może warto poczekać na coś? Nie chcę za dużo wydawać. Za lg 2 lata temu dałem 2k i nie chce przekraczać tej kwoty.

Polecam zainteresować się S10 Lite. Bateria długo trzyma i flagowy procesor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

Kupiłem S10 za 1500 zł. Po dniu zabawy zauważyłem, że światło dziwnie się załamuje na ekranie przy glosniku, jakby wgniocik mały, szkło całe i proste, więc jakby coś z matrycą albo szkłem od spodu. Kompletnie niewidoczne na codzień, ale jestem pedantem i zaniosłem do serwisu. Wymienili na nowy ekran na starym były drobne mikro ryski i brak folii, a teraz mam jeszcze fabryczną folię uznawaną za najlepszą Do tego wymienili baterię na nową mam praktycznie nowy telefon za 1500 zł i rok gwarancji jeszcze pobawię się kilka dni i zobaczę czy potrzebuję przesiadki, czy jednak sprzedać dalej.

Ps. Brawo serwis samsunga. Dla kontrastu, po aktualizacji systemu w plaźmie Samsunga padł cały tv - boot loop (problem dobrze znany na świecie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mercleb
    Napisano (edytowane)

A ja ostatnio przez jakiś czas miałem Samsunga A10, chyba niższego modelu już nie mają, ale był po aktualizacji do androida 10 z nowym UI, muszę powiedzieć, że płynność telefonu, opcje i dodatki Samsunga robią wrażenie jak na tak słaby sprzętowo model. LG jednak z bólem przyznaję, że ze swoim softem zostaje w średniowieczu, nie mówiąc o aktualizacjach a raczej ich braku.

Edytowane przez mercleb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi