Skocz do zawartości
leider

Gdzie kupić najkorzystniej?

Rekomendowane odpowiedzi

Pyle
    23 godziny temu, xperia_neo napisał:

Rok powiadasz? hahahah maja poczucie humoruiol

No śmieszki z nich, ja mówie że do marca spokojnie za 3.5 bedzie, a on mówił mi zobacz sobie s8 jak cene trzyma nadal a ma rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmieszki to mało powiedziane. S8 wszedł do sprzedaży w marcu albo kwietniu i cena już spadła kilkaset zł a tel nie ma jeszcze roku.

Oczywiście kwestia producenta czy chce sztucznie zawyżać cenę i jak długo będzie to robił :) 

V30 na allegro kosztuje już po 2700 z PL dystrybucji, lecz ja nie widzę sensu zmiany G4. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gooru2

Ja mam g3 i zaczyna mnie wkurzać. RAM to jego główny problem. Ja widziałem już jedną v30 za 2300 na olx. Ale nie pamiętam z jakiej dystrybucji ( chyba play ). Ale rzeczywiście za ok 2500 da się wyrwać filoetową lub pomarańcową wersję. Sam czekam do marca jak wpadnie dodatkowa gotówka i zmnieniam telefon. A s9 może skutecznie zbić jego cenę do okolic 2500-2700 w sklepach i okolice 2000 na aukcjach. W każdym razie warto czekać, bo dla mnie telefon idealny. Dla mnie priorytety to świetny dźwięk na słuchawkach, dobry aparat i niezłe przebiegi na baterii. A jeśli wyjdą jakieś kwiatki to pewnie kupię Axona 7. Chyba, że wyjdzie coś porządnego w międzyczasie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

A jednak jest promocja w euro agd

Spoiler

20180101_191228.thumb.jpg.df1971973fa5d7a8e935caf57deb9762.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.androidpolice.com/2018/01/02/deal-alert-unlocked-lg-v30-674-99-150-off-bh-no-tax-except-ny-nj/                                                                                                                                                                                                                                                                          Myślę, że cena powinna u nas dosyć szybko spaść do akceptowanego poziomu, ponieważ w tym roku będzie wysyp  fajnych fonów.                                                              

Edytowane przez szugary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

A co myślicie o zakupie za 2800 w znanym portalu aukcyjnym z dystrybucji playa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up ostatnio na tym samym portalu aukcyjnym widziałem za nie całe 2300 z dystrybucji chyba Orange. Więc lepiej obserwuj aukcje i się trochę wstrzymaj.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sabm

Tylko za 2300 to trochę podejrzane.Są to tel z zagranicy lub używane około miesiąca także nie wiadomo co za kwiatki posiadają.Poza tym nie jestem przekonany do orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to z Orange czy to z Play masz tą samą sytuację z brakiem blokady po numerze IMEI. I za 2800 to nie jest na pewno okazja. Obecnie 2300-2500 to dobra oferta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, kolega wyżej dobrze prawi. 2 dni temu zakupiłem z olx za 2350 zł i odebrałem osobiście. Telefon z Playa, dostałem oryginalną fakturę. Miałem kupować s8+, ale oglądałem 2 szt. i jak zobaczyłem te ekrany to dałem sobie spokój.

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi