Skocz do zawartości
leider

Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Dav3GD

Tym bardziej, że miejsce na diodę jest. Generalnie wszystko zależy od użytkownika - mam V30 od miesiąca i jest to mój pierwszy telefon bez diody. Subiektywnie uważam, że jeżeli jest dobrze zaimplementowany AOD to dioda jest niepotrzebna. Odnośnie RAM'u to myślę, że jeżeli nie potrzebujesz mieć >30 apek w tle w jednym momencie to 4GB spokojnie Ci wystarczą - nakładka jest na tyle dobrze zoptymalizowana, że telefon działa naprawdę sprawnie nawet pod obciążeniem. A jakby coś się zmieniło to wystarczy ją zmienić na dowolny lanucher ze Sklepu Play, który będzie kilkukrotnie lżejszy niż ten od LG. Prawdę mówiąc to nie rozumiem dzisiejszego wyścigu na RAM - 6GB jest jeszcze ok wartością, którą można realnie wykorzystać. Ale 8 i więcej ... na ten moment przesada. A i tak spora część użytkowników wymienia telefony co 2 lata wraz z końcem abonamentu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

@Gzubik Z baterii w V30 byłem bardzo zadowolony i tak na prawdę przy androidzie 8.1 różnice w czasie pracy po zmianie telefonu miałem niewielkie na korzyść p20 pro, jednak po aktualizacji do 9.0 znacznie się one poprawiły. Być może w v30 też się to zmieni wraz z aktualizacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi