Skocz do zawartości
leider

Pytania przed zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

Dizzy

Ja mam z play i wgrałem czysty soft bez najmniejszego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ketton

A jak wygląda jakość połączeń w tym telefonie. Dźwięk jest wyraźny, głośny? Są jakieś zniekształcenia? Pytam, bo w moim S7 bywa z tym różnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Akurat na to najczęściej ma wpływ karta sim i jej stan oraz zasięg. Używałem s7 przez ponad 1.5 roku i kilka razy mi się zdarzały problemy z jakością i było to zawsze w miejscu gdzie miałem słaby zasięg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ketton

No ja miałem aż trzy egzemplarze i ze trzy pewnie jeszcze w ręku od innych osób. Przerobiłem wszystkie sieci i niejedną lokalizację. Pisałem nawet o tym na tym forum. Zresztą nie tylko ja miałem z tym telefonem problemy. W serwisie wymieniali mi dwa razy głośnik od rozmów i raz płytę główną i nic to nie pomogło. Jest kilka tematów o problemach z jakością połączeń. I na pewno zasięg nie był główną przyczyną problemów.

Ja bynajmniej uważam, że ten telefon ma w tym zakresie wadę. Wcześniej miałem inne Samsungi i było zawsze OK.

Ale wracając do tematu, jak to wygląda w LG? Podejrzewam, że jest w porządku. Ktoś coś napisze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baxy

witam 

jakim programem wgrac nowy system bez brandu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie,może ktoś będzie wiedział,które sieci nie blokują telefonu w razie nie spłacania rat "dopisanych" do abonamentu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Póki co blokuje Plus i Tmobile, reszta jest czysta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod
    Dnia 28.01.2018 o 10:58, ketton napisał:

No ja miałem aż trzy egzemplarze i ze trzy pewnie jeszcze w ręku od innych osób. Przerobiłem wszystkie sieci i niejedną lokalizację. Pisałem nawet o tym na tym forum. Zresztą nie tylko ja miałem z tym telefonem problemy. W serwisie wymieniali mi dwa razy głośnik od rozmów i raz płytę główną i nic to nie pomogło. Jest kilka tematów o problemach z jakością połączeń. I na pewno zasięg nie był główną przyczyną problemów.

Ja bynajmniej uważam, że ten telefon ma w tym zakresie wadę. Wcześniej miałem inne Samsungi i było zawsze OK.

Ale wracając do tematu, jak to wygląda w LG? Podejrzewam, że jest w porządku. Ktoś coś napisze?

Dla mnie V30 po przesiadce z mate 10 pro jest delikatnie mowiac słaba. Jesli szukasz smartfona z lepszym zasiegiem i ze zdecydowanie lepszym głośnikiem do rozmów to polecam Mate 10 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi