Skocz do zawartości
leider

V30 - pokrowce, etui

Rekomendowane odpowiedzi

leider

Polecasz jakiegoś case bądź nie wiesz jaki kupić? Pisz tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajomy kupił etui UAG i robi niezłe wrażenie , widać różnicę w stosunku do g5, nie pogrubia tak jak w g5 . Polecam.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Czy ktoś testował Clear case od Ringke i Spigena? Zastanawiam się jakiej grubości są oba casey? Niby większa popularność spigena, ale ringke ma wariant z TPU w dymionym czarnym co uważam że dobrze współgra z czarnymi ramkami telefonu no i + za folie na pleki, jeśli ktoś używa proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pyle

Ja za to moge podzielić sie opinią tego oto "gumowego, silikonowego" etui dla V30.
    Link: http://allegro.pl/etui-guma-case-szklo-lg-v30-i7045756152.html

Wyboru dużo mamy jeśli komuś grafika nie pasuje, obawiałem się niskiej ceny produktu ale etui zaskoczyło mnie jakością wykonania wszystko na równo docięte wejścia słuchawki, ładowania, mikrofonów i przycisków idealnie.

Etui jest miękkie wiec zabsorbuje cały upadek, a nie jak to bywa w twardych plastikach nakładkach etui że może pęknąć obudowa telefonu "ekran itp" lub się zedrzeć lakier i powstają rysy, w miękkim nie ma takiego miejsca.

Dostałem do tego jakieś gratisowe szkło troszkę mniejsze niż obudowa telefonu przez co nie odstaje ale cały ekran zakrywa, powiem tak założyłem bo nie miałem innego a wole mieć jakaś ochronę na wyświetlaczu już od 1 dnia użytkowania telefonu, szkło słabej jakość bąbelki gdzie nie gdzie są ale jak na gratis niech będzie i tak zmienię na folie 3mk.

Etui polecam 100%.

Edytowane przez Pyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Ringke Fusion Crystal

***Nabazgrane z V30***

POWER BY Qualcomm

Edytowane przez spec-naz1
    Usunięto zbędny tekst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podpinam się pod powyższe ale tylko z naklejoną folią na plecki, tył etui jest wykonany z poliwęglanu a to tworzywo dość mocno "gazuje". W momencie kiedy się telefon nagrzeje podczas pracy może się lekko przykleić a jaki skutek może być wolałbym nie ryzykować.

W zestawie powinna być folia, ale gdyby nie to sprawdzajcie w opisach sprzedażowych folii oddzielnie w opisach czasem jest info że folia jest 3 szt. 2x przód i 1xtył mat. Przód opisałem w dziale ochrona ekranu i to ogólnie jest masakra natomiast tył też jest ciekawy - znalazłem coś nowego - na ebay jest csv-240 

https://www.ebay.com/itm/Original-LG-V30-Slim-Case-CSV-240-Back-Cover-Case-for-LG-V30-V30-plus-/322961560196

pytałem o nie w LG - dostałem mega konkretną odpowiedź, że nie posiadają informacji na temat akcesoriów do lg v30 - nie wiem czy to będzie w Polsce, ani jak się sprawuje ale gdyby się pojawiło to na pewno lepiej wyglądałby tel. w oryginalnym etui.

Ringke mam już żółte - po 1,5 mca....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Ja mam bardzo podobne etui ale z Amazona

https://www.amazon.de/Nillkin-Displayschutzfolie-Schutzhülle-Handyhülle-Rückseite-Schwarz/dp/B0775GS7LX/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1519392157&sr=8-2&keywords=nillkin+lg+v30&dpID=51wBqZ10zKL&preST=_SY300_QL70_&dpSrc=srch

Jest ono od Nillkina, całkiem fajnie wygląda. Odkąd mam naklejone folie leży i czeka na lepsze czasy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Murad

Używam silikonowe etui Mercury Clear Jelly Case, gównie dlatego, że nie mogłem dostać nic innego, a telefon trzeba było zabezpieczyć po zakupie.

Telefon ma założone folie 3mk na przód i tył + boki. Rant etui nie zachodzi na przednią taflę szkła, natomiast kończy się około 1 mm przed folią ochronną , dlatego nie ma obawy o jej odklejanie. Do minusów na pewno zaliczam nierówne wycięcia na mikrofony i gniazdo jack, a także uchwyt (nie wiem, czy wszystkie silikonowe etui tak mają, ale to jest trochę śliskie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używałem przy V30 (które potem wymieniłem na Note8) etui SPIGEN TOUGH ARMOR w kolorze czarnym. Eleganckie, fajnie chroni telefon z każdej strony no i przydatna podpórka. Zdecydowanie polecam.

28579653_1090346304438816_2034481598_o.jpg

28584218_1090346314438815_1784844129_o.jpg

Edytowane przez spec-naz1
    Usunięta oferta sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 29.01.2018 o 09:28, smokehead napisał:

Cześć,

Czy ktoś testował Clear case od Ringke i Spigena? Zastanawiam się jakiej grubości są oba casey? Niby większa popularność spigena, ale ringke ma wariant z TPU w dymionym czarnym co uważam że dobrze współgra z czarnymi ramkami telefonu no i + za folie na pleki, jeśli ktoś używa proszę o opinie.

które etui dorzuca tą folię na plecy bo nie mogę znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi